Intensīva diena nonstop režīmā

Aktuāli

Ekskursija bērniem...

Interesanti

Interesantas domas...

Ceļo

Intensīva diena nonstop režīmā

Piedzīvojumu tūrisms – lielisks veids, kā pārbaudīt sevi, savus kolēģus un draugus apstākļos, kad jums nepieciešams atbalsts. Mūsu programmas – tas ir intensīvs korporatīvs pasākums, kas saliedē kolektīvu, rada apstākļus ekstrēmam tīmbildingam un garantē jums neaizmirstamus iespaidus.

Cena: 149 € pieaugušajiem, bērniem (līdz 12 gadiem) 75 €. Cenā ietilpst ekstrēmu izklaižu programma, ekipējums, instruktoru pakalpojumi, kā arī ēdināšana (pusdienas, vakariņas, atspirdzinoši dzērieni un karstvīns dienas gaitā). 

Piedāvājam atlaides uz intensīvo dienu nonstop režīmā, ja jūsu grupā ir ne mazāk kā 45 cilvēki.

Nonstop programma:

Ierašanās viesu namā, kas atrodas 35 km attālumā no Jamsas. Saimnieki iepazīstina ar viesu namu, kas ir visā Somijā slavena piedzīvojumu tūrisma vieta dabas klēpī ezera krastā. Viesu nams lepojas ar saviem ievērojamajiem apmeklētājiem: šeit bijis pat pašreizējais Zviedrijas karalis Kārlis Gustavs, Vladimirs Putins, slaveni rallisti, piemēram, Karlos Sains, un daudzas citas slavenības.

Pusdienas: Tipiskas somu pusdienas – aļņa gaļas zupu vai laša zupu somu gaumē – pasniedz omulīgā nojumē ezera krastā. Intensīvās dienas gaitā nojumē tiks piedāvāts karstvīns, tēja un kafija.

Iepazīšanās ar suņu fermu: Viesu nama saimnieki audzē kamanu suņus – Sibīrijas haskijus. Viņu fermā ir vairāk nekā 70 pieaugušu suņu un kucēnu. Instruktori pastāstīs par šīs šķirnes īpatnībām, jūs varēsiet parotaļāties ar kucēniem, vērot suņus darbā, skatīties, kā tiek kārtots suņu pajūgs, un izvizināties ar kamanām, ja ir sniegs, vai pajūgā citā gadalaikā. Zilacainie haskiji dāvās jums atmiņā paliekošus iespaidus. 

Vizināšanās ar kvadracikliem: Trīs cilvēku grupā jūs braucat ar savu kvadraciklu trenera pavadībā pa 2 km garu meža maršrutu. Katram dalībniekam uz brauciena laiku izsniedz ķiveri. Jaudīgās tehnikas vadīšana prasa visu muskuļu slodzi!

Arktiskā pelde: Trīs cilvēku grupas peldas ledainā ūdenī, ziemā –āliņģī, hidrokostīmos. Neaizmirstama aukstuma un siltuma sajūta!

Melnā pirts: Melno pirti Somijā uzskata par vislabāko saunas veidu, jo tajā ir vismaigākais tvaiks un aromātiskākais gaiss. Pirts atrodas ezera krastā. Pēc saunas – pelde ezerā. Ir āra džakuzi. Ziemā ir izcirsts āliņģis. Vīrieši un sievietes iet saunā pēc kārtas, jo saunā ir kopēja ģērbtuve. 

Šaušana pa mērķi, sacensības: Intensīvās dienas laikā jums būs iespēja sacensties šaušanas mākslā, piemēram, uz simulatora «Aļņa medības».

Vakariņas: Intensīvā diena beidzas ar sātīgām vakariņām somu gaumē. Viesu nama virtuve ir izslavēta visā apkaimē. Vienkāršie somu ēdieni tiek gatavoti no svaigiem produktiem, no kuriem lielākā daļa ir pašu audzēta, gaļa ir no pašu meža un zivis no ezera pie viesu nama. 

Tālrunis: +358 40 721 3837 
Skype: rainbowtours.lioubov
E-pastsinfo@rainbowtours.fi
http://www.visithimos.ru


Citi ir skatījušies: