Dejo kopā ar I-Dejas Māju

Aktuāli

Ko darīt ar bērniem ziemā un vasarā...

Interesanti

Interesanti...

Ceļo

Dejo kopā ar I-Dejas Māju

Deju kursi Rīgā!
Aktīva atpūta!

I-DEJAS MĀJĀ radoši sadzīvo vairāk kā 30 dažādas dejas nodarbības pieaugušajiem, praktiskie semināri un nodarbības personībai un dzīves līdzsvaram, dejas un mūzikas nodarbības bērniem.
Nodarbības pie profesionāliem pasniedzējiem I-DEJAS MĀJĀ radītas vienkāršiem pieaugušajiem un jauniešiem (ir arī pāris bērnu nodarbības) – cilvēkiem, kas vienkārši vēlas dejot. Un noteikti arī tiem, kam nav iepriekšējas pieredzes- nāciet droši – šī vieta ir radīta Jums!
I-DEJAS MĀJAS princips: vienkāršība un profesionalitāte mājīgā vidē.

Kam radītas nodarbības I-DEJAS MĀJĀ?

Cilvēkiem, kas vēlas dejot, sevi attīstīt caur deju un gūt prieku caur kustību. Lielākoties pieaugušajiem, bet ir mums arī radoši attīstošas nodarbības bērniem. Savā ziņā mēs dodam cilvēkiem skaistu, dejisku alternatīvu fitnesa nodarbībām. Lai gan I-DEJAS MĀJAS pasniedzēji ir profesionāli sava amata pratēji, tomēr mūsu nodarbības ir vērstas uz ‘vienkāršo’ cilvēku, kas vēlas savu dzīvi bagātināt ar radošām izpausmēm, tai skaitā, deju. Mums ik pa laikam jautā- vai cilvēki bez priekšzināšanām un iepriekšējas pieredzes drīkst nākt? Mēs atbildam- jā, protams. Jo dejas misija kopš tās pirmsākumiem ir bijusi prieka vairošana pasaulē.

Papildus informācija:
Adrese: Lāčplēša iela 60, 2.stāvs
Tālr.: 29137826
E-pasts: i-deja@i-deja.lv
www.i-deja.lv
Facebook


Citi ir skatījušies: