Ceļojumi savieno sirdis

Aktuāli

Ezeru zeme Somija - ar jahtu Rainbow...

Interesanti

Atpūsties pie jūras un nodarboties ar mīļāko hobij ...

Ceļo

Ceļojumi savieno sirdis!

Apkārt zemeslodei

Neilgi pirms vieniem no visromantiskākajiem svētkiem, kurus svin visā pasaulē – pirms Valentīndienas, VRK Travel komanda pa īstam noticēja, ka laimīgās un brīnišķīgās sakritības notiek, un ka mūsu darbs nevien sagādā patīkamus izzināšanas iespaidus, bet arī patiešām padara cilvēkus laimīgus, savienojot viņu sirdis.

Šis neticamais notikums ir atgadījies ar mūsu lielisko un atbildīgo kolēģi Olgu, kura pievienojās mūsu komandai tikai sešus mēnešus atpakaļ, bet viņas brīnumaino un iedvesmojošu stāstu esam uzzinājuši, burtiski, pāris dienas atpakaļ.

„Mana dzimtā pilsēta ir Novosibirska - tā ir attāla Krievijas pilsēta”, iesāka savu stāstu Olga un uzsmaidīja, „mēs kopā ar draugiem atbraucām atpūsties uz Jūrmalu un izdomājām, ka varētu sarīkot tūri pa Eiropas pilsētām. Šajā braucienā es iepazinos ar savu vīru Aleksandru. Uzskatu, ka mums ir vienkārši paveicies, ka mūs sasēdināja kopā.

Tas bija ļoti spilgts, notikumiem bagāts un interesants ceļojums – kopā mēs apceļojām Polijas, Holandes, Francijas un Beļģijas pilsētas. Un īsā laika periodā mēs apmeklējām daudzas ļoti skaistas vietas un uzzinājām daudz interesanta no mūsu lieliskajiem gidiem. Protams, tuvāko draugu kompānija un jaunā iepazīšanās šo ceļojumu padarīja par vienreizēju notikumu. Tā bija mīlestība no pirmā acu skatiena, es uzreiz sapratu, ka tas, kas notiek starp mums, nav vienkārši patīkama komunikācija, es sapratu, ka esmu atradusi radniecīgu dvēseli, kuru biju tik ilgi meklējusi. Tā arī sākās mūsu kopīgais stāsts.

Pēc brauciena sākās bezmiega naktis datora ekrāna priekšā un zvaniem caur „skype” – viņš atradās Rīgā, bet es Novosibirskā! Pēc pusgada es atbraucu pie viņa, man vispār nebija bail mainīt savu dzīves vietu, jo es pilnībā biju pārliecināta par savas izvēles pareizību, arī par grūtībām es nebiju aizdomājusies – ne par valodas barjeru, ne par to, ar ko es nodarbošos Latvijā... Pēc trīs mēnešiem mēs apprecējāmies.

Tiklīdz es biju atbraukusi uz Rīgu, sākās darba meklējumi, pēc gada es sāku strādāt VRK Travel.

Pats interesantākais ir tas, ka es biju pilnīgi aizmirsusi, kāds bija tās kompānijas nosaukums, ar kuru mēs bijām ceļojuši. Tikai vēlāk, kad ar vīru skatījāmies bildes no ceļojuma, viņš pievērsa uzmanību, ka tā ir VRK Travel”, padalījās ar mums Olga.

Lūk, šādi neticami atgadījumi var notikt ceļojumu laikā – cilvēki atrod savas otrās pusītes, savukārt viņu stāsti mūs ļoti iedvesmo!


Citi ir skatījušies: