Noslēpumi, kā atrast lētākas aviobiļetes

Aktuāli

Atpūta veselībai...

Interesanti

Piedāvājam divus pudeles noformējuma variantus ar ...

Ceļo

Noslēpumi, kā atrast lētākas aviobiļetes

Apkārt zemeslodei!

1. Lētās lidojumu dienas
Ja mēs ierasti nedēļu dalām darba dienās un brīvdienās, tad aviokompāniju nedēļa ir citāda. Kopumā ir mazāk populārās dienas, kurās lidojumi ir lētāki. Otrdienas, trešdienas un sestdienas gandrīz vienmēr būs lētākās lidojumu dienas. Savukārt dārgākās biļetes tradicionāli būs nedēļas iecienītākajās lidojumu dienās – piektdienās un svētdienās. Ja iespējams, pievērsiet tam uzmanību – ietaupījums tiešām var būt būtisks!

2. Elastība ir iespēja ietaupīt
Dažkārt nelielas neērtības var ietaupīt lielu naudu. Piemēram, izvēloties netiešo reisu caur kādu no lielākajām lidostām (reisu ar savienojumu, piemēram caur Frankfurti, Helsinkiem, Londonu u.c.), var gūt ievērojamus ietaupījumus. Turklāt šajos gadījumos rodas iespēja paplašināt ceļojuma spektru, apskatot tranzīta pilsētu. Dažkārt, izvēloties savienotos reisus, pievienojot vienu vai divas papildu pieturas, ir iespējams ietaupīt pat līdz 50%. Arī divu viena virziena biļešu pirkums var būt finansiāli izdevīgāks par vienu divvirziena ceļazīmi.

3. Cenu salīdzināšana
Vienmēr svarīgi sākt ar lidojumu cenu salīdzināšanu. Daži ceļotāji uzreiz dodas uz kādas pazīstamas aviokompānijas mājas lapu, lai rezervētu biļeti. Taču šis nav ceļš ko izvēlēties, ja vēlaties ietaupīt. Kā liecina nesen veiktā iedzīvotāju aptauja, sabiedrība izmanto interneta veikalu sniegtās iespējas ar vien vairāk, jo tās sniedz iespēju salīdzināt pakalpojumu cenas. Tāda pati tendence vērojama attiecībā uz aviobiļešu rezervēšanu. Aviobiļešu cenas var ļoti vienkārši saildzināt specializētās interneta aviobiļešu rezervēšanas mājas lapās (tādās kā Lidot.lv). Šādas online platformas apkopo informāciju par visiem aviokompāniju reisiem un cenām, ļaujot atrast optimālāko variantu.

4. Meklējiet biļeti vienai personai
Ja plānojat ceļojumu divām vai vairākām personām, ieteicami sākt meklēt aviobiļešu cenas vienai personai.. Aviosabiedrību rezervēšanas sistēmas pieprasa vienādu cenu, ja tiek iegādātas vairākas biļetes (pieņemot, ka pasažieri vēlēsies sēdvietas blakus un tādēļ aviobiļetēm jābūt tās pašas cenu kategorijas). Tātad, ja iegādājaties biļetes divām personām un ir pieejama viena biļete par 100 eiro un vairākas par 200 eiro, tad jums būs jāmaksā 200 eiro par katru biļeti. Tādēļ ir vērts pārbaudīt, vai cena vienai un divām personām nav būtiski atšķirīga.


Citi ir skatījušies: