Cikls: pašu rokām darinātas rokassprādzes

Aktuāli

Spēle Rīgā...

Interesanti

Aicinām ģimenes ar bērniem vecumā no 5 līdz 1 ...

Ceļo

Cikls: pašu rokām darinātas rokassprādzes

Pat ļoti dārgās un vadošo modes zīmolu rokassprādzes kāds darina ar rokām. Kāpēc gan jums pašai nemēģināt izgatavot tikpat elegantu, modernu, stilīgu un ekskluzīvu izstrādājumu, kas izmaksās daudzreiz lētāk, bet izskatīsies kā dizainera darbs? Lai to izdarītu, vajadzīgi visskaistākie auduma gabaliņi, kādi vien jums ir krājumā, vecas ķēdītes, bižutērija. Respektīvi – var izmantot visu, ko atradīsiet. Var darināt divu variantu rokassprādzes: tikai metālisku vai kombinēt ar audumu un lentēm.

Ja rokassprādzi darina tikai no metāla elementiem, tad vajadzēs tikai ķēdītes un lenti ar akmentiņiem, kuru var nopirkt rokdarbu veikalos. Mēs savienojam visus ķēdīšu galus vienā posmā un sākam pīt klasisko bizīti. Kad tā nopīta, visus posmus savienojam vienā. Šiem posmiem abos galos pieliekam aizdari. Rokassprādze ir gatava. Var visā garumā atsevišķiem posmiem pielikt interesantus piekariņus. Tie vēl vairāk izcels rokassprādzes skaistumu un ekskluzivitāti.

Ja rokassprādzi gatavo ar auduma elementiem, tad labāk izvēlēties krāsu, kas saskan ar jebkuru citu (melns, balts, zelts, sudrabs), vai piemeklēt tieši tādu krāsu, kas dominē jūsu garderobē. 

          Braslety-svoimi-rukami-dlya-novichkov1

                          Braslety-svoimi-rukami-dlya-novichkov2

                          Braslety-svoimi-rukami-dlya-novichkov3

          Braslety-svoimi-rukami-dlya-novichkov4

Avots: tolko-poleznoe.ru


Citi ir skatījušies: