Paliktnis no filca

Aktuāli

Pavadi neaizmirstamu laiku draugu lokā!

Interesanti

Interesanti...

Ceļo

Paliktnis no filca

Tāda pozitīva izskata paliktņi zem glāzēm būs sirsnīga dāvana vai košs interjera elements, kas uzlabos noskaņojumu. Vajadzīga tikai pacietība un dažādu krāsu filcs.

podstavka-fetr2

Pamatā ir divi vienas krāsas apļi. To diametrs ir vienāds ar gatavā izstrādājuma diametru. Izgriež vēl vienu citas krāsas apli burtiski par 3-5 mm mazāku, bet trīsstūrveida «daiviņas» veidojas no vēl mazāka izmēra apļa, kas sagriezts 8 daļās. Obligāti ņemiet vērā glāžu izmēru. Lai tās turētos stabili, paliktņi jātaisa 1-2 cm lielāki nekā glāzes apakšas izmērs.

Nelielu māksliniecisku akcentu piešķirs brīvas formas caurumiņi daiviņu segmentos. Salieciet kopā visas topošā paliktņa daļas un saspraudiet ar kniepadatu trīs augšējos slāņus, lai jūs pārliecinātos, ka tie ir vienādi un proporcionāli. Vajadzēs 8 kniepadatas, jo ērtāk ir saspraust katru daiviņu, lai gan varat arī visu vienkārši sadiegt. 

podstavka-fetr3

Labāk šūt ar rokām – izstrādājums izskatīsies mājīgāks. Ar vienu dūrienu caurduriet 3 kārtas: pirmo lielo pamata apli, balto vidējo un attiecīgās daiviņas.

podstavka-fetr4

Pēc tam uzlieciet sagatavi vienam no diviem atlikušajiem pamatnes apļiem. Tāpat kā iepriekš, saspraudiet vai sadiedziet un malas sašujiet. Ja nepieciešams, rūpīgi apgrieziet malas, lai tās būtu līdzenas un paliktnis izskatītos akurāts.

podstavka-fetr5

podstavka-fetr6

Avots: hand-made.by


Citi ir skatījušies: