Cikls: pašu rokām darinātas rokassprādzes

Aktuāli

Atpūta veselībai, skaistumam, dvēselei...

Interesanti

Dzimšanas diena rudenī...

Ceļo

Cikls: pašu rokām darinātas rokassprādzes

Ļoti stilīgas rokassprādzes var izgatavot no parastām spraužamadatām un visdažādākajām krellītēm. Visu nepieciešamo var atrast mājās. Vienīgi, diez vai atradīsies tik daudz spraužamadatu. Taču tās var nopirkt jebkurā saimniecības preču veikalā vai šūšanas piederumu un rokdarbu veikalā. Atkarībā no tā, cik plata būs rokassprādze, jāizvēlas izstrādājuma garums. Jo garāka spraužamadata, jo platāka būs sprādze. Nav vērts pārcensties, tāpēc labāk izvēlēties klasiskus izmērus. Lai būtu skaistāk, var iegādāties apzeltītas spraužamadatas ar glancētu virsmu. Krellītes savukārt var ņemt no mājas krājumiem vai arī nopirkt rokdarbu veikalā.

  1. Uz adatas uzver krellītes.
  2. Kad spraužamadatu ir pietiekami daudz, tās var savienot. Šim nolūkam vajadzēs tievu auklu vai gumiju. Spraužamadatas saliek citu pie citas, ar krellītēm ārpusē.
  3. Diegs jāiever no augšpuses un vēl viens riņķīšos – no apakšpuses. No augšpuses ver caur spraugām vēl vienu diegu un ar adatā ievērtu diegu veido cilpas starp diviem augšējiem diegiem, lai savienojums būtu stiprāks.

           Braslety-svoimi-rukami-dlya-nachinayushchikh

           Braslety-svoimi-rukami-dlya-nachinayushchikh1

           Braslety-svoimi-rukami-dlya-nachinayushchikh2

           Braslety-svoimi-rukami-dlya-nachinayushchikh4

           Braslety-svoimi-rukami-dlya-nachinayushchikh5

Krellīšu krāsa var būt visdažādākā. Var piemeklēt košas krāsas vasaras un pavasara tērpiem, melnu un zelta krāsu vakara tērpiem vai vienu krāsu kādam noteiktam apģērba komplektam.

Avots: tolko-poleznoe.ru


Citi ir skatījušies: