Svētā Valentīna dienas cepumi

Aktuāli

Piedzīvojumu tūrisms – lielisks veids, ...

Interesanti

Brīnumainā fotogrāfija...

Ceļo

Svētā Valentīna dienas cepumi

Ja jūs gatavojaties svinēt Svētā Valentīna dienu – visu mīlētāju dienu –, tas nozīmē, ka jums ir kāds, ar kuru vēlaties šajā dienā būt kopā. Kādam jūs gribat būt visskaistākā un vismīļākā. Tāpēc mēs jums piedāvājam atteikties no tradicionālās svētku tortes, kuras gatavošanai veltīsiet daudz laika un spēka. Taupām spēkus un cepam gardus Valentīna dienas smilšu cepumus!

Tradicionāls Svētā Valentīna dienas atribūts ir sirsniņas. Smilšu mīklas sirsniņas ar rozā un sarkanu glazūru ļoti labi iederēsies svētku gaisotnē un padarīs jūsu atzīšanos mīlestībā vēl saldāku. Cepumu rotāšanai var izmantot dažādas krāsas šokolādes dražejas, šokolādes un cukura glazūru.

valentine-004 valentine-006

Kā cept Svētā Valentīna dienas cepumus?
Gatavojoties svētkiem, sākam domāt, ko pagatavot savam mīļotajam, jo, kā zināms, ceļš uz vīrieša sirdi iet caur vēderu. Šajā dienā gribas radīt kaut ko nebijušu un īpašu. Bet kā visu nesabojāt, izmēģinot jaunu tortes vai cepumu recepti?

Tas ir ļoti vienkārši – pagatavojiet medus torti vai smilšu cepumus pēc pārbaudītas receptes. Bet nosauciet to par Mīlas ligzdiņu vai Ugunīgo sirdi un izrotājiet ar sirsniņām – jūsu mīļotais būs sajūsmā.

recept-po-anglijskomu-yazyku-do-dnya-svyatogo Recept-pirozhnykh-dlya-dnya-Svyatogo-Valentina-77

Arī cepumus Svētā Valentīna dienā var cept sirsniņu formā. Oriģināla ideja būs cepumi uz kociņa. Smalku kociņu iesprauž cepumu mīklā, pēc tam cep un dekorē. 

                                        valentine-013

            valentine-016

Avots: www.vkusnokrasivo.ru


Citi ir skatījušies: