Dinozauru parks - laipni lūdzam pagātnē

Aktuāli

Uzzināsiet, ko tad šī pilsētas daļa īstenīb ...

Interesanti

Apkārt zemeslodzei...

Ceļo

Dinozauru parks - laipni lūdzam pagātnē

Lieliska vieta atpūtai kopā bērniem!

„Dinozauru parks” atrodas blakus „Radailių dvaras" uz liela dīķa krasta, tikai 7km attālumā no Klaipēdas. Tas ir unikāls, dažus hektārus liels, vienīgais Baltijas valstīs dinozauru parks, ar kustīgiem un rūcošiem dinozauriem. Parka apmeklētājiem būs iespēja redzēt gandrīz četrdesmit naturāla izmēra dinozauru mulāžas.


Atjaunojoties dinozauru parks piedāvās divus, pēc vecuma grupām, aprīkotus, lielus un krāsainus bērnu rotaļu laukumus. Parka izklaides daļā varēsiet pašūpoties ar karuseli, pabraukāt ar mašīnītēm, no kurām varēsiet pašaudīt ar lāzeriem pa citiem satiksmes dalībniekiem, palēkāt uz milzīga batuta vai papeldēt pa skaistu dīķi ar ūdens velosipēdiem -gulbjiem, ka arī izklaidēties citās atrakcijās. Mazus parka apmeklētājus sveicinās jautri dinozauriņi, bet dinozauru šova zonā Jūs gaidīs skraidošie, biedējošie un viens otru mēģinošie pārspēt, dzīvie dinozauri.

Bērniem ir sagatavota unikālā arheoloģiskā izglītojošā izklaides programma. Programmas laikā, katrs dalībnieks jutīsies izbraucis uz miljoniem gadiem atpakaļ, izmirušo dinozauru meklēšanu. Katram dalībniekam tiek izsniegta ģipša māla plāksne un instrumenti -  kaltiņš, tīkliņš un otiņa. Ar to palīdzību bērni veidos dinozaura attēlu, vai meklēs dinozauru izmētātas daļas. No daļām bērni savāks dinozaurus un aizvedīs tos uz mājām. Tās ir lielisks suvenīrs – atmiņa par Dinozauriem. Dinozauru šova ilgums aptuveni 45min.

dino1

Darba laiks: vasaras sezonas laikā (maijs-oktobris) katru dienu 10.00-19.00 

Biļešu cenas:
Bērnu biļete (bērniem vecumā no 2 līdz 12 gadiem) - 8 EUR
Pieaugušo biļete - 9 €
Cenā ietilpst: biļeti uz Dinozauru parks, visas izklaides parkā - 5D kino, karuselis, vilcienu, mašīnas, spogulis labirints, batuti, bērnu rotaļu laukumu un daudzas citas atrakcijas savvaļā.
Izglītības programma 45 min.  4.40-7.30 EUR, atkarībā no izvēlētā modeļa.

E-pasts: dinoparkas@gmail.com
Tālr.: +370-685-11768, +370-652-55666
Adrese: Radaiļi, Klaipēdas raj.
Koordinātes: 55°47´10ʺN, 21°13´9ʺE
http://www.dinoparkas.lt/index-lv.html

 


Citi ir skatījušies: