Indiāņu pasaule - Vinetu ciematā

Aktuāli

Kvests realitātē spēļu istabā...

Interesanti

Incoming Czech – Spa Tūrisma operators...

Ceļo

Indiāņu pasaule - Vinetu ciematā

Ģimenei!

"Vinetu ciemats" ir autentiska Ziemeļamerikas Indiāņu atpūtas vieta, kas atrodas gleznainā Akmenes -Dane upes ielejā.

Šajā vietā  jūs varat atpūsties,izklaidēties, svinēt, kā arī iegūt zināšanas par Indiāņu  garīgajām vērtībām.

    _G0E0452       DSC_0210

Šajā vietā  jūs varat atpūsties,izklaidēties, svinēt, kā arī iegūt zināšanas par Indiāņu  garīgajām vērtībām.
"Vinetu ciematā ne tikai redzēsiet, bet arī varat palikt- autentiski krāsainiem burtiem, rotāta Indiāņu Tipi (telts-māja), kur dzīvoja Great Plains(tīrasiņu) indiāņi. Nakšņojot Tipijos ir neaizmirstami romantiski-blakus Jums deg ugunskurs vienmerīgi izdalot siltumu,kas ļauj Jums izsapņot visjaukākos sapņus.
Šeit jums būs iespēja redzēt bagātīgo Indiāņu kultūru, ļaujot iepaziīties ar ikdienas lietām: apģērbu, kostīmiem, mūzikas instrumentiem, dažāda veida ieročiem un pat tos izmēģināt praktiski.
"Vinetu ciemats" ir pieejams visiem aktīvistiem kas mīl jautri pavadīt laiku kopā ar ģimeni, draugiem vai iedvesmoties ar radošām idejām un uzlabot attiecības ar darbiniekiem uzņēmuma ballītēs..
Te būs pārsteigti gan bērni gan pieaugušie. Bērni varēs pārtapt par prēriju indiāņiem, kur varēs medīt ar Vietējo amerikāņu indiāņu medību ieročiem, kā arī pieaugušie varēs atgriezties bernībā un ar prieku  atcerēties laikus kad spēlēja Karlo Majaus, Dž.F.Kuperio, Lizelotės Velskopf un citu rakstnieku personāžus.
Ciemojoties pie mums, jūsu sapņi piepildīsies.Jūs nokļūsiet Mežonīgos Rietumos, un jautri pavadisiet laiku, uzlabosiet savas zināšanas par Indiāņu kultūras bagāžu, rituāliem, jums būs iespēja izmēģināt savus spēkus sacensībās, kuru mērķis bija  sagatavot Indiāņu jauniešus pieaugušo dzīvei.

    224509_246460992042270_116587468362957_833747_5228300_n       2010.08.21 15-50-36

Varēsiet ņemt dalību apbedīšanas rituālā "kara cirvis" un uzvelkot "miera pīpi".
Ūdens sporta mīļotāji varēs izvēlēties peldēt ar kanoe vai smailīti dažādos tūrisma maršrutos par Žemaitijas upēm.
Šaujot no indiāņu ieročiem jūs varat pārbaudīt savu un drauga acu precizitāti un roku veiklību.
Pirts cienītāji atgūs spēkus Inipi pirtī. Pirts  ar saviem visiem rituāliem, saucamajā indiāņu-dvēseles atdzimšanas jeb septiņu dvēseļu izsviedrēšanas pirts,kura ar savām īpatnībām dziedē enerģētiku kas ir svarīgi arī mūsdienās.
Vispārējās zināšanas un praktiskās apmācības, iegūt pilnvērtīgākas zināšanas par indiāņu kultūru un izjust tās jēgu un nozīmi mūsdienu dzīvē.

    P5199395       vinetu1

Ar prieku gaidām Jūs, lai kopā ar Galveno virspavēlnieku Vinetu varētu svinēt dažādus  pasākumus-dzimšanas dienas, izlaidumus, kristības,vecpuišu un vecmeitu ballītes, organizēt mītiņus, klasesbiedru sanākšanu, dažādus citus svētkus.

Jūs varat mūs atrast skaistā Dane upes ielejā, tikai 15 km attālumā no Klaipēdas un no Kretingas  12 km attālumā. No Palangas -10 km.
Esat  ļoti laipni aicināti.
Mieru, laimi un mīlestību Jums!

Vairāk informācijas:
Adrese: Šlikių k., Kretingalės sen., Klaipėdos rajons, LT-96330
Tālr.: +37060250008 Jurgita, +37060204009 Mindaugas
E-pasts: info@vinetukaimas.lt
Facebook: Vinetu kaimas
www.vinetukaimas.lt


Citi ir skatījušies: