Ziemas makšķerēšana Peijennes ezerā

Aktuāli

Atpūta dvēselei un romantikai...

Interesanti

Sveces ar savām rokām...

Ceļo

Ziemas makšķerēšana Peijennes ezerā

Peijennas ezers ir otrs lielākais un visgarākais ezers Somijā. Šajā ezerā sastopamas 32 zivju sugas.

Tūrisma kompānija Rainbow Tours piedāvā jums ne tikai makšķerēšanu, bet arī programmu svaigā gaisā visai ģimenei vai draugu kompānijai. Tajā ietilpst arī brauciens kamanās aiz sniega motocikla un garšīgas pusdienas siltā teltī, makšķerēšana, vietējā zvejnieka mājas apmeklējums, makšķerēšanas instruktora un tulka pakalpojumi, un piederumu noma. Jums ir iespēja pa ceļam apmeklēt arī kamanu suņu audzētāja Timo Mekiaho fermu.

Ziemas makšķerēšanas laikā jums parādīs, kā apstrādā zivi, no kuras siltā teltī ar kamīnu pagatavos zivju zupu somu gaumē. Pēc aromātiskās zivju zupas jums iemācīs cept somu pankūkas. Kas var būt garšīgāks par karstu tēju aukstā ziemas dienā, turklāt pēc veiksmīgas makšķerēšanas! Tiesa, veiksme gan ir atkarīga tikai no jums. Bet, ja šodien veiksme neuzsmaida, jums nebūs jādodas mājās ar tukšām rokām. Jums blakus būs tulks.

Ziemas makšķerēšanas cena:

Ilgums: no 11:00 līdz 15:00/16:00.

Cena: € 89/pieaugušais (minimums 2 pieaugušie), bērniem līdz 10 gadiem PAR BRĪVU, 10-16 gadi − puscena.

Cenā ietilpst viss iepriekš minētais, tostarp transfērs uz makšķerēšanas vietu, makšķerēšanas piederumi, instruktora un tulka pakalpojumi, pusdienas, zvejnieka mājas apmeklējums, ekipējums, sniega motocikla, ragavu izmantošana.

Iepriekšējs pasūtījums pa tālr.+358 40 721-38-37
vai pa e-pastu info@rainbowtours.fi
http://www.visithimos.ru/


Citi ir skatījušies: