Сitrona izmantošanai skaistumkopšanā

Aktuāli

Atpūta veselībai, skaistumam, dvēselei...

Interesanti

Virtuālās tūres...

Ceļo

Сitrona izmantošanai skaistumkopšanā

Būt veselam!

Citrons ir unikāls auglis, kurā ir ļoti maz kaloriju, bet kas satur ļoti daudz vitamīnus – C, E, PP, B, kā arī minerālus – kalciju, magniju, cinku, dzelzi.Šo augli izmanto ne tikai ēdienu gatavošanā, dažādu saslimšanu ārstēšanā un mājsaimniecība, bet arī ārienes uzlabošanā. Citrona izmantošana skaistumkopšanā – tas ir lēts, vienkāršs un drošs veids, kā kļūt jaunākai un skaistākai. Netici? Pārbaudi pati! Šeit ir 5 padomi, kā aizvietot veikalu krēmus, pastas un maskas ar dabīgu citrona sulu.

Citrona sulu izmanto

  • Zobu balināšanai

Sajauc vienādās proporcijās dzeramo sodu ar citrona sulu un lieto izveidojušos pastu kā zobu pastu. Ar vieglām apļveida kustībām uzliec pastu uz zobiem. Pēc tam iztīri zobus ar parastu zobu birsti un kārtīgi izskalo muti ar siltu ūdeni. Šis padoms derēs tikai tiem, kuriem ir veseli zobi. Šādu procedūru veikt drīkst tikai reizi nedēļā.

  • Matu balināšanai

Ja vēlies par vienu toni gaišākus matus, tad labākais dabīgais līdzeklis, kā to panākt, ir ar citronu. Pēc katras matu mazgāšanas reizes, izskalo tos ar siltu ūdeni, kuram pievienota citrona sula, un efekts nebūs ilgi jāgaida. Šis padoms nederēs sausu matu un sausas galvas ādas īpašniecēm.

  • Melno punktu likvidēšanai

Melnie punkti ir problēma, ar kuru saskaras daudzi. Ar tiem cīnīties ir grūti, bet ne neiespējami. Vienkārši pirms gulētiešanas uz melnajiem punktiem uzliec nedaudz citrona sulas un dodies gulēt. Šo pavisam vienkāršo procedūru atkārto dažas dienas un melno punktu skaits acīmredzami samazināsies.

  • Tumšo plankumu likvidēšanai

Citrona sula ir arī dabīgs ādas balinātājs. Sajauc nedaudz citrona sulu un mandeles eļļu ar medu un iemasē tumšajos plankumos. Atstāj uz 5 minūtēm un tad nomazgā. Atkārto procedūru vēl un redzēsi, ka tumšie plankumi kļūs mazāk pamanāmi.

  • Tievēšanai

Citrona sula, nokļūstot organismā, aktīvi sāk dalīt taukus un paātrina metabolismu. Izspied pusi citronu karsta ūdens glāzē, ļauj atdzists un katru rītu izdzer tukšā dūšā. Pēc nedēļas vari uztaisīt pauzi. Tomēr uzmanies, cilvēkiem ar kuņģa čūlu vai paaugstinātu kuņģa skābes līmeni šis dzēriens ir aizliegts.

Ar citrona ēterisko eļļu iespējams samazināt apetīti. Vienkārši ieelpo šo eļļu pirms ēšanas.

Ja vēlies citronu izmantot skaistumkopšanā, tad jāpērk ir nelieli citroni ar plānu miziņu.


Citi ir skatījušies: