Kā var izmantot lauru lapas?

Aktuāli

Zīmēšanas kursi Rīgā...

Interesanti

Interesanti...

Ceļo

Kā var izmantot lauru lapas?

Būt veselam!

Vai zināji – lauru lapas var izmantot ne tikai kulinārijā, bet arī medicīnā? Ja tos pareizi lieto, no tā var iegūt ļoti daudz!

Piemēram, ja sūdzies par nepatīkamu elpu, vienkārši dažas reizes dienā pakošļā šo lauru lapu un būtu vēlams pēc tam arī kādu stundu neko neēst un nedzert.

Ir bērni, kurus ir ļoti viegli uzbudināt un grūti audzināt. Tādēļ paliec zem viņu spilvena pāris lauru lapas. Tām būs pat labāka iedarbība nekā baldriānu tabletēm. Varbūt arī tev pašai izmantot šo metodi, lai nomierinātos?

Lauru lapas var izmantot kā dezinfekcijas līdzekli telpā, kurā atrodas slims cilvēks. Tam vajadzīgs 15 minūtes vārīt lauru lapu katliņā ar ūdeni un pēc tam izmazgāt slimnieka traukus ar šo šķīdumu un izmazgāt grīdu. Tas atbrīvos no sliktajām baktērijām.

Šīs brīnumainās lapiņas var izmantot arī tad, ja tev ir cukura diabēts un nepieciešams ātri noregulēt cukura līmeni. Aplej 10 vidēja lieluma lapiņas ar 3 glāzēm vāroša ūdens un “nostādi” to 3 stundas. Pēc tam pa pus glāzei dzer trīs reizes dienā. Līdzīgi tas iedarbosies arī uz reimatoīdo artrītu, palīdzēs stiprināt imunitāti.


Citi ir skatījušies: