Attiecības

Aktuāli

Atrodas 2 km no Rīgas robežas...

Interesanti

Virtuālas tūres...

Ceļo

Attiecības

 1. Gudrāks izrādās tas, kurš grūtas attiecības spēj pārtraukt, nevis turpināt par katru cenu vai tapēc, ka cilvēks labs, viņš to nav pelnījis. (Nora Ikstena)

 2.  Ir svarīgi, ka tu ar prieku vari iet uz darbu un arī mājās doties ar prieku. Nevis ar domu, ka beidzot es eju prom no darba, bet - es eju mājās. Tā ir liela atšķirība. Zināt, ka tevi kāds gaida un saprot pat tad, ja tu pārrodies nevis divos pēcpusdienā, bet divos naktī... (Armands Puče)

 3. Ja gribi otrā cilvēkā kaut ko mainīt, labāk nemēģini, bet vienkārši ej no viņa projām. Tātad tev vajadzīgs nevis šis cilvēks, bet gan kāds cits. Ja pieņem viņu tādu, kāds viņš ir, tad viņš ir tas, kurš tev vajadzīgs. (Rēzija Kalniņa)

 4. Cilvēks, ko es negribu, nav man domāts. (Juris Rubenis)

 5.  Tikai no attāluma ir iespējams ilgoties pietiekami stipri. (Andra Manfelde)

 6. Otram cilvēkam attiecībās ir jādot maksimāla brīvība, neko nedrīkst aizliegt. Ja jūtas ir patiesas, cilvēks šo brīvību neizmanto, tā apliecinot, cik ļoti mīl otru. (Aigars Krēsla)
 7.  Slikts nav tas, kas ir slikts pats pret sevi, bet gan tas, kurš ir slikts pret citiem, arī labs nav tas, kas ir labs
  par sevi, bet kas ir labs citiem. 
  (Aristotelis)

 8. Nekad nepielaid nevienu par tuvu! Kas pielaists par tuvu, to gribas paturēt, bet paturēt nevar neko. (Erihs Marija Remarks)

 9. Vislabākās attiecības valda tur, kur mīlestība vienam pret otru ir lielāka nekā vajadzība vienam pēc otra. (Dalailama)

 10.  Jebkuras attiecības nozīmē atbildības uzņemšanos. Laikmetā, kad tik ļoti vēlamies maksimālu brīvību un iespējami minimālu atbildību, to īpaši svarīgi atcerēties: neuzņemoties atbildību par otru, attiecības nav iespējamas.        (Juris Rubenis)

 11.  Uzticēšanās, tāpat kā mīlestība, ir dāvana. Tikpat neprognozējama, tikpat pēkšņa, tikpat sargājama. Brīžiem man liekas, ka uzticēšanās ir viena no mīlestības šķāutnēm. Vai odere. Viņas abas kopā atnāk un kopā dodas prom. (Dace Rukšāne)

 12. Prasme panest citu trūkumus ir visaugstākā cildenuma pazīme.                                 (Hugo Vinklers)


Citi ir skatījušies: