Viesu māja 365 brīvdienas

Aktuāli

Atrodas 2 km no Rīgas robežas...

Interesanti

Viens dolārs - Kambodža...

Ceļo

Viesu māja 365 brīvdienas

Viesu māja ”365 brīvdienas” atrodas 2 km no Rīgas robežas .

Mājīga un ērta brīvdienu māja, kas ir pļavu un meža ielokā, piemērota gan romantiska laika pavadīšanai 2 personām, gan nelielam ģimenes un draugu lokam, gan kompānijām līdz 40 – 60 personām.

     2     4

Šī brīvdienu māja piedāvā atpūtu no ikdienas burzmas un skaļuma, atrodoties tikai:
- 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra
- 15 minušu braucienā no Lidostas
- 10 minūšu braucienā no Autoostas
- 35 minūšu braucienā līdz Jūrmalai (kur var pavadīt laiku pie Baltijas jūras)
- 10 minūšu braucienā atālumā no Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas
- Ērta nokļūšana ar sabiedrisko transportu 23 un 26 autobusu , mikroautobusu kas kursē uz Ķekavu, pietura „Titurga”un tādejādi ideāli apvienojot Latvijas lauku skaistumu un klusumu ar Rīgas pilsētas trauksmaino un aktīvo būtību.
- Aktīvā atpūta sporta cienītājiem - nūjošana,velosipēdu celiņš, slēpošana (Baldones slēpošanas trases  30 minūšu braucienā atālumā „ Mežkalni” un „Riekstukalns”).
- Apskates objekti tuvākajā Ķekavā un apkārtnē: Nāves sala, Daugmales pilskalns, Doles sala un Doles salas muzejs, Doles baznīca, Rāmavas / Dempkina muiža, Katlakalna baznīca.
- Mājas zoodārzs 25 minūšu braucienā atālumā - cūkas, seski, zirgi, ēzeļi, ponijs, brieži, truši, pāvi, fazāni, mērkaķi, lamas jenoti, aitas un citi dzīvnieki- dažus var pabarot, dažus var samīļot, bet uz citiem tikai paskatīties.

     8     3

Piedāvājam: svinību zāli ar mūzikas centru un karaoke, sauna, baseins (ziemā apsildāms ~ +18 / +20), istabiņas nakšņošanai, ārā teritorija ar lapeni, skaists liels āra grīls, šūpoles, basketbola grozu utt.

Atīstīta infrastruktūra: 200 m attālumā ir pieejami pārtikas veikali, 700 m attālumā Titurgas ezers, kur var sauļoties un peldēties. Zvejas cienītājiem ir iespēja lielajam lomam.

* kompleksa īre: viesu māju (kamīna zāle banketu rīkošanai, sauna, baseins) no pirmās dienas plkst. ~17:00(+/-) - līdz nakošās dienas plkst. ~12:00 (+/-)
* cenas norādītas bez PVN (zvaniet un par cenu vienosimies !!!)
* datumi netiek pieturēti vai rezervēti, kamēr nav noslēgts līgums. Rezervācija tiek apstiprināta tikai pēc līguma noslēgšanas, avansa vai pilnas summas apmaksas. 

     1     7

„365 brīvdienu” darbinieki labprāt sniegs viesiem informāciju par vēsturisko vietu, kā arī piedāvās jums pilsētas karti un autobusu kustības saraktu!

Papildus informācija:
Tālr. (+371) 26522650, 28663933
E-pasts: liene@365brivdienas.lv
http://365brivdienas.lv/?dir=content&id=15


Citi ir skatījušies: