Kanoe airēšana, laivošanas tūres

Aktuāli

Ideja brīvdienai - kursi Rīgā...

Interesanti

Karaļu citāti....

Ceļo

Kanoe airēšana

Piedāvājam jums neaizmirstamus iespaidus no brauciena ar kanoe!
Jūs varēsiet izbaudīt Somijas upju un ezeru plašumus kopā ar ģimeni vai draugu kompānijā. Bez motoru trokšņa varēsiet vērot dabu, ieklausīties viļņu šļakstos, putnu dziesmās un lapu šalkoņā.
Izbrauciens ar laivu sniedz lieliskas iespējas makšķerēt, peldēties un sauļoties. Daudzos maršrutos ir iekārtotas speciālas ugunskura vietas.
Jūs varat izvēlēties īsu dažu stundu braucienu ar kanoe vai ieplānot vairāku dienu tūri patstāvīgi vai instruktora pavadībā.
Īsam braucienam kanoe laivu var iznomāt arī daudzviet kotedžās, kuras piedāvā mūsu kompānija Rainbow Tours. Jūs varat pasūtīt kanoe laivu vienlaikus ar kotedžas rezervēšanu.

Cenas vienvietīgam un divvietīgam kanoe: no 25 €/dienā.
Laivošanas tūres cena pēc vienošanās atkarībā no ilguma un iekļautajiem pakalpojumiem.

Braucienam ar kanoe vai airu laivu uz visu dienu piedāvājam 75 km garu maršrutu «Vecais piecinieks», kas iet cauri Jamsai.
«Vecā piecinieka» maršruts ir slavens ar gleznaino un skaisto dabu. Tas sākas Petajavesi, ved cauri daudzām pilsētām, ezeriem un upēm un beidzas Peijennes ezerā. Maršrutā ir daudz dažādas sarežģītības krāču. Iesācēji vislielākās krāces var apiet pa krastu.
Lai gan maršruts ir garš un krāčains, tomēr diezgan vienkāršs, un būs pa spēkam arī iesācējiem. To var veikt arī ar airu laivu. Šis maršruts ir absolūts sapņu piepildījums ģimenēm, kas izvēlas aktīvu atpūtu dabā, vai korporatīviem pasākumiem.

     razvl         Kanuumatk_1

Mēs jums palīdzēsim izplānot atpūtu uz ūdens, iznomāt kanoe, pasūtīt moteli vai viesu mājas nakšņošanai un organizēt atpūtu nometnēs.
Laivošanas tūre ir ideāla tīmbildingam!
Jūs varat pie mums pasūtīt «Vecā piecinieka» maršruta ūdensnecaurlaidīgu karti. Cena: 15 €.

Nosaukuma vēsture:
Kāpēc maršruts saucas «Vecais piecinieks»? Nosaukums radies no 5 marku banknotes, kas tika laista apgrozībā 1909. gadā. Naudas zīmes dizainu veidojis visā pasaulē slavenais somu arhitekts Eriels Sārinens. Tajā attēlotā ezera ainava zīmēta netālu no Jamsas, ar skatu no Rasuaniemi pussalas.

Papildus informācija:
Тālr.:: +358 40 721 3837 (krieviski)
Skype: rainbowtours.lioubov
E-pasts: info@rainbowtours.fi
http://www.visithimos.ru


Citi ir skatījušies: