Safari ar haskijiem

Aktuāli

Kvests Rīgā...

Interesanti

Apkārt zemeslodei...

Ceļo

Safari ar haskijiem

Pa kraukšķīgu sniegu pretim vējam suņu pajūgā! Piedāvājam aizgrābjošu tikšanos ar dabu un brīnišķīgajiem suņiem – haskijiem, kas ārēji līdzīgi vilkiem, bet ir pilnībā pieradināti. Viņi jūs naski izvizinās pa teiksmaini piesnigušu mežu.

Haskiji ir labsirdības iemiesojums. Viņi luncināsies un mīlināsies ar jums, bakstīs ar saviem aukstajiem deguniem jūsu vaigus. Nedz pieaugušais, nedz bērns nespēs atturēties no viņu valdzinājuma! Haskiji var attīstīt ātrumu līdz 20 km stundā!

               96154933_Haskilayka_v_sannoy_upryazhke_Kareliya_Rossiya

Cena: € 80/pieaugušais, bērnam līdz 12 gadu vecumam puscena. 

Ilgums: 2 stundas

Cenā ietilpst: safari ar kamanu suņiem haskijiem, vieglas uzkodas, ekipējums, instruktora pakalpojumi. Nav paredzēts zīdaiņiem! Ja vēlaties tikai iepazīties ar suņiem un mazliet pavizināties suņu pajūgā, izvēlieties programmu Husky Happening.

Par papildu maksu transfērs uz safari norises vietu.

Viesu nams ir visā Somijā slavens ar safari un makšķerēšanu. Tas ir izklaides centrs visai ģimenei. Viesu nama virtuve ir izslavēta visā apkaimē. Ja būsiet šeit, noteikti pasūtiet vieglas somu pusdienas – laša vai aļņa gaļas zupu – vai arī vakariņas! Jūs varēsiet iegādāties suvenīrus un vietējo ražotāju produktus, piemēram, laša gaļas konservus vai karstvīnu, apskatīties suņus vai aļņus.

Par papildu maksu safari ar sniega motocikliem var apvienot ar citu programmu, piemēram, Husky Happening. Viesu nams jums piedāvās pilnu izklaides kompleksu visai ģimenei.

Pasūtījumi pa tālr. +358 40 721-38-37 vai e-pastu info@rainbowtours.fi
http://www.visithimos.ru/


Citi ir skatījušies: