Safari ar sniega motocikliem

Aktuāli

Spēle Rīgā...

Interesanti

Festivālu laikā būs skatāmas daudzas izrādes&helli ...

Ceļo

Safari ar sniega motocikliem

Vēlaties ar sniega motociklu vēja ātrumā traukties pa sniegotiem pakalniem vai piesnigušu mežu un izjust ziemeļu vēja elpu? Vizināšanās ar sniega motocikliem ir brīnišķīga izklaide. Sniega motocikli ir vienkārši vadāmi, taču ļoti jaudīgi braucamie, kas prasa pielikt visu muskuļu spēku.

Ja jūs vēlaties pārbaudīt sevi un savu nervu stiprumu, palūdziet instruktoru jums sagatavot pašas sarežģītākās un līkumotākās trases. Uzdrošinieties!

Cena: € 130/pieaugušais + bērns (līdz 12 gadu vecumam) € 30 VAI pieaugušais € 50 uz viena sniega motocikla.

Ilgums: 2 stundas.

Cenā ietilpst: safari ar sniega motocikliem, instruktora pakalpojumi, ekipējums un vieglas uzkodas. Par papildu maksu transfērs uz viesu namu.

Viesu nams ir visā Somijā slavens ar saviem safari un makšķerēšanu. Tas ir izklaides centrs visai ģimenei. Viesu nama virtuve ir izslavēta visā apkaimē. Ja aizbrauksiet uz safari, tad noteikti nobaudiet vieglas somu pusdienas – laša vai aļņa gaļas zupu – vai arī pasūtiet vakariņas. Šeit jūs varēsiet nopirkt suvenīrus un vietējo ražotāju produktus, piemēram, aļņa gaļas konservus vai karstvīnu, apskatīties suņus vai aļņus.

Par papildu maksu sniega motociklu safari varat apvienot ar kādu citu programmu, piemēram, Husky Happening.

Viesu nams piedāvās jums pilnu izklaides kompleksu visai ģimenei.

Iepriekšējs pasūtījums pa tālr. +358 40 721-38-37 vai pa e-pastu info@rainbowtours.fi
http://www.visithimos.ru/


Citi ir skatījušies: