Somijas kalnu slēpošanas kūrorti – kāpēc izvēlēties Himos?

Aktuāli

Ezeru zeme Somija - ar jahtu Rainbow...

Interesanti

Būt veselam...

Ceļo

Somijas kalnu slēpošanas kūrorti – kāpēc izvēlēties Himos?

Somijā ir aptuveni  80 kalnu slēpošanas kūrortu, un Himos ir vislabākais no tiem, kas atrodas Somijas-Krievijas pierobežā. Himos vairākas reizes ir atzīts par labāko Somijas kalnu slēpošanas kūrortu. Himos ir ideāla ģimenes atpūtas vieta, jo tur ir visdažādākās sarežģītības nogāzes.

kurorty-finljandii

Slēpošanas kūrorts Himos ir vispopulārākais kūrorts dienvidrietumu Somijā. Tur atpūšas Somijas galvaspilsētas reģiona iedzīvotāji, ļoti daudz ir jauniešu, jo var atbraukt ar ģimeni vai draugu kompāniju kaut vai uz vienu dienu.

kurorty-finljandii12

Kūrortā ir teicami apstākļi gan pieredzējušiem slēpotājiem, gan iesācējiem un bērniem. Ne velti Himos atzīts par valstī labāko kalnu slēpošanas kūrortu. Tajā trenējas sportisti, notiek dažādas sacensības, tostarp starptautiska līmeņa sacensības slalomā un frīstailā. Īpaši daudz sacensību tiek rīkotas bērniem, un tajās var piedalīties visi, kas vēlas. Himos apkaimē izveidotas distanču slēpošanas trases aptuveni 100 km garumā.

kurorty-finljandii19

Atpūta Somijas kalnu slēpošanas kūrortā Himos

Tūrisma kompānija Rainbow Tours atrodas slēpošanas centra Himos reģionā. Rainbow Tours par papildu samaksu piedāvā izmatot dažādus pakalpojumus: kotedžu nomu Himos apkaimē, atpūtas programmas, ekskursijas, sporta un korporatīvos pasākumus, konsultācijas un citus pakalpojumus jūsu atpūtas laikā Somijā.

Iepriekšējs pasūtījums pa tālr. +358 40 721-38-37 vai pa e-pastu info@rainbowtours.fi
http://www.visithimos.ru/


Citi ir skatījušies: