Strip-dance nodarbība vecmeitu ballītē

Aktuāli

Individuālā meistarklase Rīgā...

Interesanti

Vai jūs zināt...

Ceļo

Strip-dance nodarbība vecmeitu ballītē

Superīga ideja jūsu vecmeitu ballītei! Strip-dance nodarbība līgavai un viņas draudzenēm!

Strip-dance nodarbība - tas ir ne tikai jautri un lietderīgi veselībai un augumam, bet arī praktiski!
Stundas laikā līgava un viņas draudzenes apgūs Strip-dance pamatus! Kā arī iemācīsies vienkāršu horeogrāfiju! Šo deju līgava varēs izmantot sava mīļotā savaldzināšanai ne tikai pirmajā kāzu naktī, bet arī turpmākā laulības dzīves laikā!
Kurš vīrietis gan nesapņo par profesionālu striptīzu mīļotās sievas izpildījumā!

                                   1  
Strip-dance nodarbība lieliska izklaide priekš jūsu vecmeitu ballītes!Nodarbības notiek vieglā, jautrā un izklaidējošā formā ar dažādu deju aksesuāru izmantošanu, kas palīdzēs Jums justies kā īstai Show-dance zvaigznei.
Iespējams izīrēt dažādus mūsu teātra tematiskos tērpus fotosesijām Strip Dance nodarbības ietvaros. Tērpi ir Burlesque, Tiger, Cat show stilā, kā arī vēdekļi, spalvas, skaistas variatē kleitas un tērpi kabarē un Moulin Rouge stilā. Kā arī daudz kas cits. Horeogrāfs palīdzēs izveidot Jūsu fotosesiju ekstravagantu un baudāmu!

         3 5 6   
Tiek pieņemti pasūtījumi arī individuāliem scenārijiem. Jebkuras Jūsu drošās idejas! Exotic dance theatre Karinedance garantē individuālu un radošu pieeju visiem! Katrus Jūsu svētkus ! Dance theatre Karinedance padarīs ļoti apdomātus un personiskus!

Cenas:
1 stunda – 35 Ls/49,80 EUR
1,5 stunda – 50 Ls/71,14 EUR
2 stundas – 80 Ls/113,83 EUR

Papildus informācija:
Cilvēku skaits: 1 -10
Fotogrāfa pakalpojumi – 20 Ls/28,46 EUR (atnākt ar savu)

Apspriest Jūsu vēlmes un idejas, kā arī izveidot Jums piemērotu scenāriju Strip Dance nodarbībai Jūs varat zvanot pa norādīto tālruni +37126462776.

Vairāk informācijas:
www.karinedance.lv


Citi ir skatījušies: