5 idejas romantiskam randiņam

Aktuāli

Aizraujoša un interaktīva ķīmijas un fizika ...

Interesanti

Gandarījuma sajūta katru reizi atverot skapi&helli ...

Ceļo

5 idejas romantiskam randiņam

1. Pikniks. Mīksts pleds, augļi un mīļotais cilvēks blakus – kas varētu būt romantiskāk? Paņemiet pudeli vīna vai šampānieša, zemenes, šokolādi un baudiet viens otra sabiedrību, aizmirstot par apkārtējo pasauli. 
2. Atrakciju parks. Kas teica, ka romantikai jābūt mierīgai? Tā var būt jautra un ar adrenalīna devu. Atrakciju parks tikai piedos vairāk enerģijas jūsu attiecībām. Vakars ir pats ideālākais laiks, lai dotos uz turieni, jo pēc jautriem izbraucieniem ar karuseļiem varat noslēgt romantisko randiņu uz panorāmas rata, vērojot saulrietu. 
3. Randiņš uz jumta. Par šādu randiņu sapņo vairākums meiteņu. Sagatavojiet vieglas uzkodas, nopērciet šampānieti un dodieties uz daudzstāvu mājas jumtu. Noorganizējiet vieglu mūziku, ļaujieties ritmam un izbaudiet saulrietu. 
4. Brīvdienas laukos. Var doties uz nedēļas nogale uz laukiem. Paņemiet telti, guļammaisus un pavadiet šīs dienas pie kāda ezera kopā ar savu mīļoto cilvēku, kopīgi zvejojot, dodoties laivu izbraucienā, cepjot šašliku. 
5. Izbrauciens ar kuteri. Vasarā ir daudz piedāvājumu kuteru īrei kā grupu braucieniem, tā arī individuālajām tūrēm. Izmantojiet kādu no šiem piedāvājumiem, jo kas gan var būt labāks par sauli, jūru un mīļoto cilvēku blakus?

Avots: www.ifakti.lv


Citi ir skatījušies: