Kā interesanti pavadīt laiku dzimšanas dienā?

Aktuāli

Vadošais tūroperators ceļojumiem pa Ungārij ...

Interesanti

Žāvētās plūmes ir pašas vērtīgākās starp žā ...

Ceļo

Kā interesanti pavadīt laiku dzimšanas dienā?

Ja jums drīzumā būs dzimšanas diena, tad labāk jau laikus padomāt, kā to labāk nosvinēt. Ir daudz veidu – gan dārgāki, gan ne tik dārgi. Šajā rakstā runa būs par to, kā un kur šos svētkus var nosvinēt.

Budžets
Vispirms veiciet aplēses, cik daudz naudas varat tērēt un kādas ir izmaksas vienam viesim. Tad jūs varēsiet plānot vietu un izklaides. Bet ko darīt, ja līdzekļi ir ierobežoti, bet tomēr gribas svinēt draugu pulkā?

Ja naudas nav nemaz, tad piedāvājiet viesiem eiropeisku viesību variantu, kad katrs maksā pats par sevi. Tas ir pilnīgi pieņemami un pat izdevīgi – bieži vien viesi nezina, ko gaviļniekam dāvināt, un dāvina pavisam nevajadzīgas lietas. Turklāt mājās svinēt ir lētāk nekā citur. Vasarā labs variants ir doties brīvā dabā. Ja jums ir bagāta fantāzija, varat izdomāt pilsētas spēli-kvestu ar uzdevumiem – šis variants ir piemērots lielai kompānijai un noteikti paliks visiem atmiņā, bet būs piemērots, visticamāk, jauniešiem.

Ar ko nodarboties?
Viesu saraksts uzrakstīts, budžets pārdomāts – atliek tikai izlemt, uz kurieni iet.

 • Tagad ir ļoti populāri svinēt ārpus mājas, piemēram, restorānā vai bārā. Tas ir ērti, jo nav jāgatavo un pēc tam pašam viss jānovāc, bet padārgi. Ja dzīvojat lielā pilsētā, tad nebūs grūtības piemeklēt optimālu variantu. Ja gribat dzimšanas dienu atzīmēt brīvdienās, tad galdiņu labāk rezervēt iepriekš, lai nebūtu lieki jāgaida.
 • Vasarā nav nekā labāka par pikniku brīvā dabā. Ceriet, ka paveiksies ar laikapstākļiem. Katram gadījumam sagatavojiet uzslienamu nojumi, bet stipra lietus gadījumā – rezerves variantu.
 • Siltā gadalaikā var doties uz izklaižu parku – vizināties atrakcijās, mieloties ar cukura vati un vārītu kukurūzu. Tomēr tas, visdrīzāk, piemērots jauniešiem. Vecākiem cilvēkiem jāpiemeklē kaut kas mierīgāks.
 • Arī ziemā var svinēt zem klajas debess. Labi, ja piepilsētā ir vasarnīca. Šašliku var gatavot ārā grilā, pēc tam ienest iekšā un baudīt to vasarnīcas komfortā. Ja ārā nav pārāk auksts, tad galdu var iznest pagalmā.
 • Vēl viens labs variants ziemai – slidotava. Tādā dienā cilvēki bieži vien nododas atmiņām un atceras interesantus bērnības notikumus. Uzcienājiet savus draugus ar karstu tēju vai karstvīnu – to parasti tirgo slidotavas kafejnīcā. Ņemiet vērā, ka ne visiem patiks tāda izklaide, tāpēc iepriekš noskaidrojiet viņu attieksmi pret šādu atpūtu.
 • Ļoti populārs ir boulings un biljards. Tajā labi atklājas komandas gars; ja ir liela kompānija, var sadalīties divās komandās un sacensties. Parasti turpat var pasūtīt dzērienus un uzkodas – kamēr vieni ir aizņemti, citi var kaut ko iedzert un ieēst.
 • Sarīkojiet ballīti savās mājās. Tā var būt tematiska, un jūs bez problēmām iekļausieties savā budžetā. Var noorganizēt veģetārisku vai galda spēļu vakaru, vai ballīti deviņdesmito gadu stilā. Viss atkarīgs no fantāzijas.
 • Labs un lēts variants – uzaicināt viesus uz kino vakaru. Izvēlieties labu filmu, nopērciet uzkodas un sarīkojiet mājas kino seansu. Pēc tam varat noorganizēt viktorīnu par filmu un pasniegt balvu tam, kurš atbildēs vispareizāk.
 • Ja jūs neierobežo līdzekļi, tad var izīrēt disko limuzīnu vai autobusu. Lielās pilsētās tādas ballītes kļūst arvien populārākas, bet nelielās pilsētās diemžēl tādu iespēju nav. Jūs noīrējat uz dažām stundām auto, jūs vizina pa pilsētu un pietur ievērojamākās vietās. Autobusā varat iedzert un līksmoties.
 • Ja jūs dzīvojat populārā tūrisma pilsētā, tad nopērciet biļetes uz interesantu ekskursiju. Izvēle ir liela, un noteikti atradīsiet tādu maršrutu, kurā kaut ko jaunu atklās arī paši pilsētnieki.
 • Vēl atliek variants aptaujāt draugus un paziņas, kur viņi vēlētos doties, – varbūt viņi ir dzirdējuši par kādu interesantu vietu, par kuru jūs vēl nezināt.

Drīz būs dzimšanas diena, kā to nosvinēt? Jūs varat izvēlēties vienu no iepriekš minētajiem variantiem atkarībā no tā, kāda būs kompānija un cik daudz naudas ir jūsu rīcībā. Ja gatavojaties svinēt brīvā dabā, ņemiet vērā laikapstākļus un to, ka tie var mainīties. Ja gribat viesus pārsteigt un neteikt, kur dosieties, tad vismaz meitenēm vajag norādīt, kā ģērbties, lai nebūtu jāslido vakarkleitā vai jādodas uz lepnu restorānu džinsās. Un galvenais – tā ir jūsu diena, un svinībām jāpatīk tieši jums.


Citi ir skatījušies: