Kā interesanti pavadīt laiku ar bērnu mājās?

Aktuāli

Kinopilsēta Cinevilla - neaizmirstams piedzīv ...

Interesanti

Interesanti...

Ceļo

Kā interesanti pavadīt laiku ar bērnu mājās?

Interesanti pavadīt laiku ar bērnu mājās iespējams!

Arī mājas ar bērnu var interesanti pavadīt laiku!
Drēgnais rudens un lietainais laiks bieži vien izjauc mūsu plānus, un tāpēc jāpaliek mājās, lai bērni nesaaukstētos. Lai nebūtu garlaicīgi, piedāvājam jums interesantas un jautras nodarbošanās.

1. Spēlējiet galda spēles
Ja bērns ir skolnieks, viņam būs interesanti spēlēt kompānijā ar vecākiem tādas galda spēles kā Monopols vai Erudīts. Tas būs ne tikai interesanti, bet palīdzēs bērnam attīstīties.

2. Gatavojiet atklātnes
 Ja tuvojas svētki vai vienkārši gribas kādu patīkami pārsteigt, uztaisiet ar bērnu košas atklātnes. Nopērciet rokdarbu veikalā krāsainu kartonu, lentes, pērlītes, filcu, no kura izgriezt figūriņas, līmi un šķēres. Lai bērns izstāsta, ko viņš grib, un kopīgi ķerieties pie darba.

3. Salokiet origami
Slavenās japāņu papīra figūras nav grūti salocīt pašiem. Atrodiet tīmeklī meistarklases un mēģiniet izpaust sevi šajā mākslā.

4. Izcepiet cepumus
Kopā ar mazuli pagatavojiet garšīgu cienastu pie tējas. Pagatavojiet mīklu, pēc tam mazulis pats lai veido ar formiņām jocīgus zvēriņus, sirsniņas, zvaigznītes. Kad ir gatavs, sarīkojiet tējas dzeršanu.

5. Pagatavojiet putnu barotavu
Nesteidzieties izmest kefīra pakas vai plastmasas pudeles. Izgrieziet lodziņu, piesieniet barotavai auklu, ar ko piesiet pie koka. Nākamās pastaigas laikā uzkariet to kokā un ieberiet maizes drupatas vai prosu.

6. Iemāciet dzejoļus vai dziesmiņas
Dzejolīšus vai dziesmas var arī mācīties kopā un pēc tam sarīkot mājas koncertu.

7. Mājas fotosesija
Lai iemūžinātu iespējami vairāk bērnības mirkļu, sarīkojiet fotosesiju. Meitenei var uzvilkt mammas kleitu un nokrāsot lūpas, bet zēnam – kreklu un tēta kaklasaiti. Tādi kadri kolosāli izskatīsies ģimenes albumā.


Citi ir skatījušies: