Kā rudenī interesanti nosvinēt dzimšanas dienu?

Aktuāli

Uzzināsiet, ko tad šī pilsētas daļa īstenīb ...

Interesanti

Festivālu laikā būs skatāmas daudzas izrādes&helli ...

Ceļo

Kā rudenī interesanti nosvinēt dzimšanas dienu?

Interesanti nosvinēt dzimšanas dienu rudenī!

Tā kā mēs nevaram ietekmēt laikapstākļus, tad jābūt vairākiem variantiem, kā atzīmēt dzimšanas dienu rudenī. Tagad nevienu nevar pārsteigt ar boulingu, akvaparku, kafejnīcu vai restorānu. Ja starp minētajiem ir variants, kuru vēl neesat pamēģinājuši, noteikti pārbaudiet – jums patiks. Bet mums ir rezervē vairākas interesantas idejas.

Ideja № 1. Pikniku sezonas slēgšana
Šis dzimšanas dienas atzīmēšanas variants būs piemērots agrā rudenī, kad vēl ir atvasara un pietiekami silts. Tas ir lielisks veids, kā atpūsties no ikdienas burzmas, justies brīvi un nepiespiesti, pasēdēt pie ugunskura, spēlēt spēles un ēst šašliku.

Ideja № 2. Rudens foto sesija
Vai gribat, lai jūsu dzimšanas dienu draugi atcerētos ilgi? Sarīkojiet grupas fotosesiju. Izvēlieties labu fotogrāfu (apskatieties autoru darbus, aptaujājiet paziņas utt.) un interesantu tēmu. Padomā jābūt vismaz pāris tēmām – viena telpās, otra – brīvā dabā. Pat ja jums nepatīk fotografēties un uzskatāt, ka fotogrāfijās vienmēr izskatāties slikti, nav pamata attiekties no  fotosesijas idejas. Labs meistars katrā cilvēkā atrod ko īpašu, palīdz atbrīvoties un rada brīnišķīgus foto. Tas būs oriģināls dzimšanas dienas pasākums, interesants visiem viesiem un noteikti paliks atmiņā.

Ideja №3. Skaistumkopšanas salons, iepirkšanās, klubs
Ideja vairāk piemērota sieviešu kompānijai. Kosmētiskās procedūras, masāža, meikaps, manikīrs, pedikīrs – tiem, kas no tā gūst patiesu baudu, arī skaistumkopšanas salons būs ideāla vieta, kur atzīmēt dzimšanas dienu. Ja vēl līdzi ir divas trīs draudzenes, ar kurām pēc tam var apmeklēt apģērbu veikalus un nopirkt kaut ko jaunu, bet vakaru pavadīt labā klubā, tad svinēšana izdosies ļoti oriģināla un ilgi paliks atmiņā.

Ideja № 4. Meistarklase
Ikdienišķu suši bāra vai picērijas apmeklējumu var pārvērst aizraujošā pasākumā, ja pasūta ēdiena gatavošanas meistarklasi. Mācīties gatavot nekad nav par vēlu, bet vērot īsta meistara darbu ir patiesa bauda.
Meistarklasei ne vienmēr jābūt saistītai ar ēdienu, var veidot krūzi vai ziedu kompozīciju, no klūgām nopīt grozu, uzklāt meikapu vai dejot salsu. Ja kompānijai ir kopīgas intereses, tad tēmas izvēle būs vieglāka.

Ideja № 5. Limuzīns
Iznomājot uz vienu stundu limuzīnu nelielai kompānijai, varat justies kā īsti dzīves karaļi vai kinozvaigznes. Izbrauciens pa pilsētu šikā automobilī un labā kompānijā jebkuros laikapstākļos būs neaizmirstams pasākums. Turpmākais dzimšanas dienas scenārijs atkarīgs no vēlmēm un finanšu iespējām. Interesanta var būt gan pastaiga pa ielām (ja ir labs laiks), gan ballīte klubā, mājās vai automobilī. Ja limuzīnu atstāj mazam pārsteigumam un vakara kulminācijai, tad iznāks teicams variants.

Galvenais – visu, ko esat iecerējis, dariet ar prieku un pozitīvu noskaņojumu, un dzimšanas diena būs brīnišķīga neatkarīgi no laikapstākļiem un gadalaika.  


Citi ir skatījušies: