Kā pareizi ģērbties?

Aktuāli

Rīgas Tirgus piesaista uzmanību ar senu un daudzie ...

Interesanti

Interesanti...

Ceļo

Kā pareizi ģērbties?

Parīziešu stila likumi!

1. Francūzietes izvēlas klasiskas lietas. Parīzietes, tāpat kā visas francūzietes, uzmanīgi seko modes tendencēm, bet neseko tām akli un muļķīgi. Ja jūs Monmartrā vai Elizejas laukos sastapsiet meiteni pārāk šaurā/īsā/dekoltētā/spīdīgā kleitā vai ar ļoti augstiem papēžiem, tad, visticamāk, tā ir tūriste. Vietējās sievietes priekšroku dod klasiskiem džinsiem, labi pieguļošam melnam bleizeram vai mūžīgajai vērtībai – mazajai melnajai kleitiņai.

2. Francūzietes izvēlas neitrālus toņus. Parīziešu iecienītākās krāsas ir melnā, baltā, zilā un visi bēšie toņi. Pirmkārt, tos viegli savstarpēji kombinēt, otrkārt, neitrālas krāsas komplektu ar aksesuāriem var pārveidot līdz nepazīšanai un pielāgot gan darbam, gan randiņam, gan pastaigai parkā.

3. Francūzietes ir apsēstas ar ideālu piegriezumu. Viņām ir ļoti svarīgi, kā augumam pieguļ apģērbs, tāpēc izvēlas modeļus, kas izskatās perfekti. Francūziete nekad nevilks slikti pašūtu blūzi vai žaketi ar greizām šuvēm un arī mums neiesaka to darīt.

4. Mazāk ir labāk! «Pirms izejat no mājas, paskatieties uz sevi spogulī un noņemiet vienu no rotaslietām,» tāds ir slavenās Koko Šaneles ieteikums. Un francūzietes tā arī dara – viņas nekad nepārspīlē ar aksesuāriem. Tas pats sakāms par smaržām, papēžu augstumu, kleitas garumu vai dekoltē izgriezumu.

5. Velns ir detaļās. Vēl viena lieta, ko vajadzētu mācīties no modīgajām francūzietēm, – uzmanība pret detaļām. Viņas izskatās, it kā nebūtu īpaši gatavojušās, bet patiesībā tēls ir rūpīgi pārdomāts – sākot no nagu lakas līdz kleitas krokai.

6. Francūzietes investē gudri. Ja parīzietei jāizvēlas, vai pirkt kardigānu par 100 eiro un valkāt vienu sezonu vai kleitu par 1000 eiro un nēsāt to piecus gadus, tad viņas nedomājot izvēlēsies otro variantu. Francūzietes labāk pērk mazāk, toties labas kvalitātes drēbes.

7. Francūzietes apzinās savu vērtību! Pats galvenais franču stila likums: nav svarīgi, kas jums ir mugurā, bet kā jūs sevi pasniedzat. Parīzietes ģērbjas sev, nav atkarīgas no citu uzskatiem un necenšas nevienu savaldzināt ar savu izskatu. Un viņas jūtas kā karalienes. 


Citi ir skatījušies: