Hobiju horoskops visām zodiaka zīmēm

Aktuāli

Japāņu tehnika nav sarežģīta un to var apgūt ikvie ...

Interesanti

Būt veselam...

Ceļo

Hobiju horoskops visām zodiaka zīmēm

Jūsu hobiji jeb, ko Jūs darat papildus mācībām vai darbam?

Auns

Par cilvēku iespējams pateikt diezgan daudz, ja zina viņa zodiaka zīmi, jo astroloģija samērā labi palīdz izprast iedzimtās rakstura noslieces. Un tieši tās ir pamatā veiksmīgai vaļasprieka izvēlei. Piemēram, Auna zīmē dzimušie ir enerģiski un piedzīvojumu kāri, viņu hobiji bieži būs saistīti ar kustībām un salīdzinoši nelielu nepieciešamību koncentrēties. Ja vēlies zināt, ko zvaigznes iesaka darīt brīvajā laikā, šis horoskops ir tieši tev!

Raksturojums: Auni ir entuziastiski, aktīvi un enerģiski. Viņus garlaiko nodarbes, kas saistītas ar atrašanos vienā vietā, tāpēc viņi vienmēr meklē kādu aktīvu darbošanos.

Aunu hobiji parasti ietver sportu, spēles brīvā dabā, piedzīvojumu sacensības, datorspēles, enerģisku mūziku, braukšanu ar motociklu vai jaunāko šovu skatīšanos (ja nu Aunam gadījies palikt mājās).

Vērsis

Raksturojums: Vērša zīmē dzimušie paši ir diezgan mākslinieciskas būtnes, un viņiem ir lieliska mākslas izjūta. Tomēr slinkās dabas dēļ viņu hobiju skaits parasti nav liels.

Vērša aizraušanos sarakstā varētu būt glezniecība, mūzika, dziedāšana, tēlniecība, dārglietu vai senlietu kolekcionēšana, dārzniecība, makšķerēšana un lasīšana. Vērši bieži ir pārāk kūtri, lai brīvajā laikā nodarbotos ar sportu.

Dvīņi

Raksturojums: Dvīņiem patīk vaļasprieki, kuros nodarbināts gan ķermenis, gan prāts. Turklāt svārstīgā daba liek nemitīgi pārslēgties no vienas aizraušanās uz citu.

Dvīņu hobiji var ietvert visplašāko interešu loku, sākot ar galda tenisu, badmintonu, piedzīvojumu sacensībām līdz krustvārdu mīklu minēšanai, kultūras pasākumu apmeklēšanai un valodu apguvei.

Vēzis

Raksturojums: Vēža zīmē dzimušie pārsvarā ir mājas dzīves cienītāji, un viņu hobiji ir saistīti ar mājām. Tai pašā laikā bieži var satikt Vēžus arī, piemēram, labdarības pasākumos.

Vēžu vaļasprieku topa pirmajās vietās varētu būt dārzniecība, interjera veidošana, kulinārija. Vēžiem tāpat patīk ceļot, apmeklēt muzejus, kolekcionēt senlietas un citus retumus, kā arī lasīt.

Lauva

Raksturojums: Lauvas zīmē dzimušajiem var būt ļoti dažādas intereses. Parasti viņi ir ļoti pašpaļāvīgi, gudri un meklē pašas labākās lietas.

Viņu vaļasprieku saraksta pirmajās vietās varētu būt dejošana, gleznošana, lasīšana, piedzīvojumu sacensības, interjera veidošana, mūzikas klausīšanās. Lauvām arī patīk sabiedriskā dzīve un iespējas veidot jaunas iepazīšanās.

Jaunava

Raksturojums: Jaunava ir Zemes zīme, un tajā dzimušie lielu uzmanību pievērš detaļām, parasti viņi ir ļoti inteliģenti. Jaunavas vairāk nosliecas dot priekšroku intelektuālām nekā fiziskām nodarbēm.

Jaunavām patīk hobiji, kas saistīti ar zemes kopšanu un lietišķo mākslu, piemēram, dārzkopība un dažādu mājlietu izgatavošana. Starp viņu vaļaspriekiem noteikti atradīsies vieta arī prātu veldzējošām nodarbēm, piemēram, lasīšanai, valodu apguvei, dažādu jaunumu meklēšanai internetā.

Svari

Raksturojums: Svari ir zodiaka zīme ar ļoti daudzpusīgām interesēm. Viņi novērtē mākslu, izpildītājmākslas un radošumu. Tai pašā laikā viņi ir ļoti sabiedriski un aizraujas ar ceļojumiem.

Svaru vaļasprieku sarakstā, visticamāk, atradīsi gleznošanu, lasīšanu, mūziku, operu un mūzikas šovus, citas izpildītājmākslas, tāpat eksotiskas virtuves baudīšanu un paziņu loka paplašināšanu.

Skorpions

Raksturojums: Skorpioni, kā likums, meklē vaļaspriekus, kas ļauj veicināt sava biznesa attīstību vai citus centienus. Parasti viņi ir diezgan kautrīgi un izvairās no hobijiem, kuros iesaistās lielas ļaužu grupas.

Skorpionus interesē hobiji, kas saistīti ar okultajām zinībām, jogu, meditāciju, reliģiju, filozofiju un astroloģiju. Lasīt par šīm lietām vai praktizēt tās ir diezgan raksturīga Skorpionu aizraušanās. Otrkārt, viņi arī mīl mūziku, dārglietu kolekcionēšanu, retas smaržas un smalkus apģērbus.

Strēlnieks

Raksturojums: šajā zīmē dzimušajiem interešu un aizraušanos nav tikai daudz – to ir ļoti daudz! Viņiem patīk daba un atrašanās ārpus telpām.

Strēlnieku garajā aizraušanos sarakstā noteikti ir ceļošana, rakstīšana, lasīšana, pārgājieni, piedzīvojumu sports, filozofija, dažādu lietu izmēģināšana.

Mežāzis

Raksturojums: Mežāži visbiežāk ir introvertas personības, kas dod priekšroku hobijiem, kuriem var nodoties mierā un klusumā – savās mājās. Viņi ir arī praktiski, tāpēc vaļasprieks bieži ir lietderīgu lietu radīšana.

Mežāži varētu aizrauties ar lasīšanu, dārzkopību, mākslinieciskiem darbiem un izsmalcinātu kulināriju. Topā augstu vietu ieņem lietišķā māksla.

Ūdensvīrs

Raksturojums: Ūdensvīrs ir viena no zodiaka zīmēm ar plašu interešu loku. Lai gan plaši pazīstami kā apsēsti ar jaunākajām tehnoloģijām, Ūdensvīriem patīk arī citas nodarbes, piemēram, lasīšana.

Starp hobijiem varētu būt datorspēles, krustvārdu mīklas, izgudrojumi, internets un nodarbes ārpus telpām, saviesīgi pasākumi un piedzīvojumu sacensības.

Zivis

Raksturojums: Zivju zīmē dzimušie pazīstami kā maigākās dvēseles starp visām zodiaka zīmēm. Atbilstoši savam simbolam Zivis bieži aizraujas ar lietām, kas saistītas ar ūdeni – gan peldēšanu, gan citām nodarbēm.
Hobiju sarakstā augstas vietas ieņem lasīšana, rakstīšana, dejošana, kino, makšķerēšana, ūdens sports, kulinārija un retu priekšmetu kolekcionēšana.


Citi ir skatījušies: