Kādus istabas augus, pēc fen-šui ir ieteicams audzēt?

Aktuāli

Atpūta dvēselei...

Interesanti

Apkārt zemeslodei...

Ceļo

Kādus istabas augus, pēc fen-šui ir ieteicams audzēt?

Interesanti!

Pareizi ziedi uzlabo ne tikai mājas enerģiju, bet arī pašu saimnieku dzīvi, uzlabo to garīgo un fizisko pašsajūtu.

Ar pozitīvu enerģētiku, pēc fen-šui, apveltīti šādi istabas augi:

amarillis, hippeastum (Hippeastrum hibrīdi), apelsīnu vai citrona koks (atšķirīgi Citrus veidi), ziedošās begonijas (Begoniaveidi), ģerānijas (Pelargonium hibrīdi), dracēna (Dracaena), kamēlija (Са-meliaveidi), ķīnas roze, vai “mīlestības puķe”(Hibiscusrosa – sinensis), orhideja-taurenis
(Oncidiumpapilla), efeja (Hedera helix), nefrītu koks (Crassulaarborescens), gumijkoks (Ficuslyrata), krūmu un poda krizantēma (Chrysanthemumveidi), ciklamena, alpu vijolīte (Cyclamenveidi).

1. Azalija uztur saimnieku možumu, nostiprina pozitīvu mājas enerģiju.
2. Amarillis – puķe-donors. Pietiek mājīgi iekārtoties blakus viņam, nesteidzīgi noglaudīt tā lapas, drīz spēki un labs garastāvoklis obligāti atgriezīsies pie jums.
3. Efeja – pozitīvas enerģijas brīnišķīgs stimulators, palīdz iegūt līdzsvaru un atrast izeju no sarežģītas situācijas.
4. Primula – nolīdzsvarota puķe, tāpēc brīnišķīgi neitralizē negatīvas emocijas.
5. Roze atklāj sirdis. Tai ir pati tievākā un augstāka vibrācija no visiem augiem, īpaši ziedēšanas laikā. Tāpat krāsu karaliene stimulē mīlestību pret pasauli, sekmē romantiskas un draudzīgas attiecības.
6. Rozmarīns sekmē labu miegu, palīdz organismam atpūsties un noņem nogurumu, aizvāc trauksmes, baiļu sajūtas.
7. Ģerānija– brīnišķīgs enerģijas korekcijas līdzeklis. Viņa piepilda cilvēku ar izturību, palīdz pārvarēt šķēršļus, kuri nostājušies uz ceļa, ātrāk sasniegt gaidīto mērķi. Viņa uzlabo enerģētisko telpas fonu. Pietiek pabūt blakus šim augam minūtes 10, un jūs uzkrāsiet enerģiju un spēkus.
8. Tradescantija – enerģētiskais mājas labklājības indikators. Vietā, kur enerģētika ir negatīva, šis augs sāk dzeltēt un nomet lapas.
9. Vijolīte necieš skandālus. Viņa ir lielisks bērnu terapeits, kas spēj dzēst agresiju.
10.Gumijkoks rada labvēlīgu, mierīgu atmosfēru. Strīdi, aizkaitināmība, attiecību noskaidrošana gumijkokam nepatīk. Viņš parūpēsies, lai atbrīvotu saimniekus no tiem.
11. Ciklamena rada mājā harmoniju un enerģētikas kārtību.

Ir augi, kuriem ir pozitīva un negatīva ietekme, skatoties kā un kur tos izvieto:

1. Ehmeja laiž enerģētikas impulsus, līdzīgus bultām, var darboties uzbudinoši. Tai pašā laikā ir teicams palīgs ļaudīm, kas nemāk aizsargāties.
2. Jo garāki un asāki kaktusu dzelkšņi, jo agresīvāka auga enerģija. Kaktusi izcili atvaira uzbrukumus no ārpuses. Novietojiet tos uz palodzes vai balkona, un tie aizsargās jūsu mājas no nelūgtiem viesiem. Nav ieteicams novietot kaktusus blakus ļaudīm, kā arī dienvidrietumu daļā, kura atbild par jūsu savstarpējām attiecībām ar cilvēkiem. Ar to jūs atbaidīsiet draugus no mājām, bet no ofisa “izdzīsiet” jūsu potenciālos klientus. Pozitīvais kaktusos ir tas, ka, tie ir apveltīti ar spēcīgu enerģētiku, kā arī ir spējīgi ne tikai “dot”, bet arī “ņemt” smagu negatīvu enerģiju.
3. Neoregēlija ar saviem dzelkšņiem noskaņo uz agresiju, bet novietota ‘’no’’ jūsu dzīvokļa palīdz turēt attālumā ļaudis, kuri ir negatīvi noskaņoti pret jums.
4. Juka ienes spriegumu attiecībās starp ļaudīm. Bet pietiek iznest viņu pār slieksnim, kā Juka kļūst par modru sargu, sargājot māju no nelūgtiem iebrukumiem. Īpaši piesardzīgiem ar Juku jābūt holeriķiem. Tie nedrīkst atrasties blakus šim augam mājās vai ofisā. Juka var novest tos līdz nervu sabrukumam.

Kas attiecas uz cilvēkiem, ar atšķirīgu temperamentu, tad…
– Melanholiķiem un flegmatiķiem saprātīgi turēt savā dzīvoklī augus ar spilgtām ziedu krāsām, sarkanas, oranžas, dzeltenas.
– Holeriķiem un sangviniķiem vairāk derēs zilgani, violeti, balti ziedi, un maigi zaļumi.

1. Ir jābūt uzmanīgiem ar sienas vīteņaugiem. Guļamistabā tos novietot nevajag. Tas var attiekties uz jūsu ‘’mīlestības’’ attiecībām! Istabās vīteņaugiem labāk ļaut vīties uz augšu. Tad tie varēs nodrošināt augšanas enerģiju, bet jūsu attiecībās ienesīs mieru un harmoniju (īpaši vīteņaugi ar ovālām lapām!). Dažreiz var atļauties vīteņaugus, kuri nostiepjas uz leju, īpaši efeja un tītenis. Tas pie nosacījuma ar sienu un mēbeļu stūru enerģētisko leņķu korekciju.
2. Nišās, stūros, enerģijas sastinguma apgabalos var likt augus ar asām, pagarinātām lapām. Bet nekad ļaužu ilgstošas atrašanās vietās.
3.Skujainos, kā arī augus ar iesarkanu, violetu lapojumu, ar spilgtām sarkanām krāsām, ar skujām, kas ir līdzīgi trijstūriem vai liesmas mēlītēm, var izvietot uz dienvidiem (Uguns sektora atbalsts).
4. Baltos ziedus izvietojiet rietumos. Šeit derēs augi ar baltu lapu apmali, sudrabainiem plankumiņiem (piemēram, begonija).
5. Starp citu, orhidejas, kuras ir tik populāras pēdējā laikā ‘’vampirē’’ – uzsūc jūsu enerģiju, tas īpaši bīstami vājiem un nedrošiem cilvēkiem.
6. Papardes arī uzsūc enerģiju, bet atšķirībā no orhidejām tās labi uzsūc tieši negatīvo enerģiju.


Citi ir skatījušies: