Veidi, kā izmantot banāna mizu

Aktuāli

Spilgtas, neaizmirstamas un neparastas Eksotisko d ...

Interesanti

Kā elpot, lai atslābinātos: dažas iedarbīgas tehni ...

Ceļo

Veidi, kā izmantot banāna mizu

Interesanti!

Banāna miza, tieši tāpat kā pats banāns, ir bagāta ar vitamīniem un minerālvielām. Bet lielākajā daļā gadījumu izmantojam tikai banāna mīkstumu, bet mizu izmetam ārā, jo neredzam citu pielietojumu. Piedāvājam tev apskatīt šos trīs neparastos veidus, kā tomēr lietderīgi izmantot arī banāna mizu!

Apavu krēms
Pateicoties dabīgajām eļļām un vaskiem, kas atrodas banānu mizās, tās var izmantot ādas kurpju tīrīšanai un spodrināšanai. Berzēt vari arī apavu iekšpuses un pēc tam nospodrināt ārpusi un notīrīt ar sausu papīra dvieli vai drānu.

Zobu balinātājs
Izmazgā zobus tā, kā jau parasti to dari. Tad paberzē tos ar banāna mīksto daļu, bet pēc tam – divas minūtes ar banānu mizu. Tādas minerālvielas kā kālijs, kalcijs, magnijs, mangāns, fosfors ir nepieciešams zobiem un tas var palīdzēt arī tiem kļūt baltākiem. Pēc šīs procedūras atkal izmazgā zobus, kā parasti, lai noņemtu banāna paliekas. Balini zobus ar šo metodi 1-2 reizes katru dienu.

Labums ādai
Minerālvielas un antioksidanti, kas atrodas banānu mizās, ir labs veids, kā saglabāt veselīgu ādu. Vienkārši noslaiku savu seju, kaklu un citas ķermeņa daļas. Āda paliks tīrāka, tiks mitrināta un samazināsies grumbas!


Citi ir skatījušies: