Kā pareizi ģērbties?

Aktuāli

Laivošanas tūres - skaista atpūta Somijā...

Interesanti

Virtuālas tūres...

Ceļo

Kā pareizi ģērbties?

Nav gluži pareizi, ka jāģērbjas tikai zīmolu drēbēs. Tas ir pat muļķīgi. Ļoti svarīgi ir atrast «savus» tērpus. © Evelīna Hromčenko

Evelīna Hromčenko ir pazīstama modes un stila eksperte. Viņa ir žurnāla L'Officielkrievu versijas galvenā redaktore, PR aģentūras «Evelīnas Hromčenko modes departaments» dibinātāja, strādājusi par modes apskatnieci žurnālos Cosmopolitan un Elle, radiostacijā "Европа Плюc" izveidojusi modes programmu Podium, vada sarunu šovu
Модный приговор" Pirmajā Baltijas kanālā, lasa lekcijas un pasniedz modes un stila meistarklases. Citiem vārdiem, šajos jautājumos līdzīgu viņai ir maz.

Spēcīgās, gudrās, mērķtiecīgās, stilīgās un vienlaikus sievišķīgās Evelīnas Hromčenko stila veidošanas noslēpumi sievietēm un meitenēm internetā izplatās ar gaismas ātrumu. Nav svarīgi, kādas ir tavas finansiālās iespējas, – ja ņem vērā viņas ieteikumus, var izskatīties 100% perfekti.

Evelīnas Hromčenko stila rekomendācijas:

1. Veiksmes noslēpums – vienkārši risinājumi. Melnas bikses, balta blūze, košs lakats vai šalle. Tas ir nevainojamas gaumes noslēpums.

2. Vislabākais trenažieris tam, lai atbrīvotos no vīrišķīgas gaitas, – svārku garums divas trīs plaukstas zem ceļgala.

3. Iegaumējiet likumu: apjomīgas piedurknes – gluda frizūra, īsa kleita – biezas zeķubikses, izteiksmīgs tērps – neuzkrītošas kurpes. Lai tērpam ir tikai viena aktīvā zona. Tās var būt arī jūsu acis.

4. Jau Īvs Senlorāns atzinis, ka piegulošs džemperis ar augstu apkakli ir lieliska izeja no jebkura kutelīga stāvokļa. Tas skaisti apņem un izceļ krūtis, taču noslēpj citus sīkumus.

5. Piegulošu džinsu iegāde ir ļoti atbildīgs pasākums. Džinsi, tāpat kā plastiskā operācija, var vai nu fantastiski uzlabot figūru, vai arī to pilnībā sabojāt.

6. Tradicionāli pareiza investīcija – klasisks bēšas krāsas kašmira džemperis ar V veida izgriezumu. Turklāt silta bēša krāsa piestāv pilnīgi visiem. Pat ja tas maksā dārgi – jums tas kalpos visu mūžu.

7. Mammām obligāti jāiemāca savas meitas ģērbties. Ir kļūdaini domāt, ka sieviete pati zina, kā pareizi krāsoties, ģērbties un veidot matus.

8. Jebkurš tērps par cilvēku var pateikt daudz vairāk, nekā viņš pats to gribētu.

9. Bieza zole ir mājsaimnieču un oligarhu pazīme. Ja jūs nepiederat ne vienam, ne otram, tad steidzami nomainiet biezu zoli uz papēdi.

10. Laba gaume ir jātrenē katru dienu. Kad pārstāj to darīt, tad sākas vecums neatkarīgi no tā, vai tev ir 19 vai 75 gadi.

11. Koko Šanele teica: «Lai lieliski izskatītos, obligāti nav jābūt jaunai.»

12. Nemēdz būt absolūti ideāla skaistuma. Lai piesaistītu uzmanību, skaistajā jābūt kaut kādai sīkai nepareizībai.

13. Ja jums nav ne laika, ne vēlēšanās krāsoties, tad var uzvilkt saulesbrilles un apsiet ap galvu šalli sešdesmito gadu stilā.

14. Jebkuras sievietes garderobē apģērbu var iedalīt trīs tipos: sev, draudzenēm un vīriešiem. Un nav vērts šos tērpus jaukt. Ja ejat uz randiņu, tad tērpam ir jāizceļ starpība starp krūtīm, vidukli un gurniem. 

15. Pārskatiet savu šallīšu, lakatu un lūpu krāsu kolekciju. Ja šallīte un lūpu krāsa būs saskaņota, jūs izskatīsieties lieliski arī tad, ja esat izvēlējusies krāsu, kas jums patīk, bet neatbilst jūsu krāsu tipam.  

16. Ja jūsu svārki vai kleita ejot velkas uz augšu, tad obligāti vajadzīgs cits fasons vai lielāks izmērs.

17. Teicams dienas tērps blondīnēm – skaista gaiši zila toņa kleita un baltas kurpes. Ņemiet vērā: baltas kurpes nēsā tikai līdz pulksten pieciem.

18. Nav masīvu kāju, ir biezas zeķubikses. Nav neglītu sieviešu, ir nemākulīgi frizieri.  19. Nebaidieties no augstiem papēžiem. Veikalos var atrast augstpapēžu kurpes vai zābakus, kas būs ļoti ērti un kurus var nēsāt no rīta līdz vakaram. 

20. Apaviem jābūt  ne tikai ērtiem, bet arī elegantiem. Ja kurpes ir vienā krāsā ar biksēm, tad kājas vizuāli pagarinās. 

21. Ja jūs velkat košu, uzkrītošu kleitu, tad frizūrai obligāti jābūt gludai, lai nenovērstu uzmanību no kleitas.

22. Nekautrējieties no savām formām. Viss, ko jums dievs devis, ir skaists. Bet, ja tas ir skaists, tad vajag akcentēt savas formas. Galvenais – darīt to pareizi un gaumīgi. 

23. Kad kažokādas izstrādājums un mati saplūst, tad kažokāda sāk izskatīties kā mati. Tas ir smieklīgi.

24. Vakara komplektam ir strikts noteikums: spīdēt var tikai kaut kas viens. Tas nozīmē – vai nu kleita, vai aksesuāri. 

25. Ja jums ir liekā svara problēma, tad papēdim nereti ir vislielākā nozīme, lai slēptu figūras trūkumus. Ja trūkumu nav, papēdis var būt vai arī nebūt.

26. Mode nav spalvas un mākslīgie kristāli, mode ir, kad svārki labi pieguļ, kad bikses pagarina kājas, kad sieviete ir uzvilkusi kleitu un lido virs zemes.  Kad sieviete paņēmusi rokās jaunu somiņu un viņai mainījusies dzīve, kad sieviete nopirkusi kurpes par naudu, kas atlikta nebaltai dienai, un nebaltā diena nekad viņas dzīvē nav pienākusi. Šajā koordinātu sistēmā jauna kleita ir daudz lētāks un drošāks instruments nekā psihoterapeiti un antidepresanti. 

27. Parasti no divām dažādām pretendentēm uz vienu vakanci ātrāk atnāk tā, kurai ir papēži.  

28. Lai jebkurā vecumā izskatītos seksuāli un vienlaikus arī eleganti, izvēlieties klasiku: melni zīmuļsvārki, smokings, augstpapēžu kurpes, maza klača somiņa.

29. Ja jūs gribat kāpt augšup pa karjeras kāpnēm, ģērbieties tā, it kā jūs jau tur būtu.

30. Teicams moderns komplekts – melns piegulošs džemperis, saīsinātas bikses ar elegantiem apaviem uz neliela papēža un zeķes apavu un bikšu tonī.

31. Tici, ka reāli esi pelnījusi vislabāko. Ja esi vesela, ja tev nav problēmu – vienkārši strādā, un viss nokārtosies. Visi risinājumi ir ļoti vienkārši. Resna? Pamēģini Maijas Pliseckas diētu «Nerīt!» un vienā mirklī novājēsi. Nevari sagaidīt princi? Pirmkārt, iemīli sevi, un atauļos vesels pulks uz baltiem zirgiem.

32. Mazā melnā vakarkleita piestāv arī gados vecākai sievietei. Vienīgais – pie tās jāvelk biezas, melnas zeķubikses.

33. Sarkana kleita – tas ir kliedziens, bordo kleita – tas ir viedoklis, melna kleita – tā ir dzīves pozīcija.

34. Bižutērija jāizvēlas tāda, lai būtu redzams, ka tā ir bižutērija. Ja ar rotām neuzdodat vēlamo par īstenību, tad izskatīsieties eleganta pat starp tādām sievietēm, kas nēsā īstus akmeņus.

35. Pievērst apkārtējo uzmanību ir vienkārši: spilgtas lūpas, milzīgas saulesbrilles un koša soma.

36. Izvairieties no garlaicīgiem komplektiem un lietojiet aksesuārus.

37. Lētas mantas un rotaslietas izskatās izaicinoši vulgāras.

38. Vai jūs esat ievērojušas, ka tad, kad uzvelkat piegulošas bikses, vīrieši uzreiz pamana jūsu skaistās acis un žilbinošo smaidu?

39. Labi ģērbts cilvēks ir tas, kura apģērbam nepievērš uzmanību. Priekšplānā ir cilvēks, viņa personība, seja, skaists matu sakārtojums. Tieši tāda ir klasisko bāzes lietu būtība. 


Citi ir skatījušies: