Kā sevi uzmundrināt 30 sekunžu laikā

Aktuāli

Meistarklase - nodarbībā apgūsiet svarīgākās pamat ...

Interesanti

Interesanti uzzināt...

Ceļo

Kā sevi uzmundrināt 30 sekunžu laikā

Interesanti!

Sauļošanās pie dabas. Kārtīga skriešana vai pirts apmeklējums. Smieklīgas filmas noskatīšanās. Tas viss, protams, var tavā sejā izraisīt smaidu. Bet kur gan ir problēma? Šīs darbības tomēr prasa laiku. Un būsim atklāti – kuram gan gribās savu dārgo laiku izšķiest. Laimīgiem cilvēkiem ir mazāks risks saslimt ar kādām sirds slimībām, viņi arī mazāk uztraucas un dzīvo ilgāku dzīvi. Tādēļ ir tik svarīgi uzzināt, kā tu pati sevi vari uzmundrināt un padarīt laimīgāku vien dažu sekunžu laikā, tādējādi arī ietaupot laiku.

Vienkārši pasmaidi
Ieskaties acīs kādam svešiniekam vai paskaties uz kādu laimīgu ģimeni, kas pastaigājas turpat, pāri ielai. Tad noteikti uzlabos tavu dienu. Pētījumi ir pierādījuši, ka mūs laimīgus dara saskarsme ar citiem cilvēkiem. Un kas gan tur tik neparasts? Mēs taču iedvesmojamies arī viens no otra. Mēs pasmejamies viens par otru. Tad nudien ir ātrs un drošs veids, kā padarīt sevi priecīgāku!

Iztaisno muguru
Tavai mammai pavisam noteikti bija taisnība par to, ka jāstaigā ar taisnu muguru. Un tas uzlabo ne tikai tavu stāju, bet arī garastāvokli. Pētījumi parāda, ka cilvēki, kuri ikdienā staigā ar taisnu muguru, ir dzīvespriecīgāki. Toties šķība, līka mugura jau pati par sevi rada depresīvu iespaidu. Tādēļ iztaisnojies un esi pārliecināta par sevi!

Sarunājies ar svešinieku
Mums apkārt ir tik daudz cilvēku. Un patiesībā visi viņi ir fantastiski! Jā, tieši tā! Kad ej uz kafejnīcu iedzert kafiju, parunājies kaut vai ar baristu. Tu redzēsi, ka arī viņam ir patīkami parunāties. Un tā uzlabosies garastāvoklis jums abiem! Tā kā uz priekšu – nebaidies uzrunāt cilvēkus!

Izdari vismaz vienu mazu, bet labu darbu
Pat vismazākais, bet jaukākais nieciņš var dramatiski mainīt tavu garastāvokli, un uz labo pusi! Pacienā kādu ar konfektēm vai palīdzi tantiņai pāriet pāri ielai. Viņi tev pateiksies un pateiksies arī tu pati sev. Jo ir taču patīkami apzināties, ka kādam esi palīdzējusi.

Iepērcies pareizi
Saka jau, ka nauda nepadara par laimīgu. Bet man gan šķiet, ka dažreiz padara gan. Kāds pētījums parādīja, ka naudas tērēšana uz kādu labu lietu, piemēram, koncertu vei futbola maču var tiešām tevi padarīt priecīgāku. Jo tu zini, ka tad varēsi atpūsties un arī atrunas būs daudz grūtāk izdomāt, ja biļete jau būs rokās!

Pasaki paldies
Cilvēki, kuri mācās būt pateicīgi, domā labākas domas. Viņi vairāk aizdomājas par to, kas padara viņus laimīgus un prot novērtēt dzīvi. Tādēļ pasakies par kādu labu darbu vai komplimentu, ko saņem. Pasaki paldies vīrietim, kurš tev atvēra durvis un palaida pa priekšu! Pasaki paldies šoferim, kurš tomēr pagaidīja un attaisīja trolejbusa durvis! Kļūsti par entuziasti un parādi, ka tevi interesē apkārtējā pasaule!


Citi ir skatījušies: