Padomi, kā gudrāk iegādāties Ziemassvētku dāvanas un nepārtērēties

Aktuāli

Meistarklase - nodarbībā apgūsiet svarīgākās pamat ...

Interesanti

 Būt veselam...

Ceļo

Padomi, kā gudrāk iegādāties Ziemassvētku dāvanas un nepārtērēties

Kā pareizi iepirkties?

Ziemassvētku tuvošanās ik gadu raisa pārdomas, kam un ko dāvināt, bet būtiskākie jautājumi – cik būs nepieciešami līdzekļi, vai visam pietiks? Banka Citadele iesaka izveidot speciālu Ziemassvētku budžetu un sekot līdzi izdevumiem, savlaicīgi un pārdomāti sarūpējot dāvanas, lai Ziemassvētki un garās svētku brīvdienas nesagādātu neparedzētu pārbaudījumu ģimenes budžetam.

Izveido Ziemassvētku laika budžetu

Noskaidro, kur šogad atzīmēsi Ziemassvētkus, paredzot maksimāli visus iespējamos tēriņus. Nosaki limitu, cik šogad vari tērēt dāvanām, svētku galdam, biļetēm vai degvielai nokļūšanai ciemos, cik līdzekļu atvēlēsi, lai sapostos svētkiem, kā arī ieplāno naudu neparedzētām situācijām.

Izvēlies vienu maksājuma karti Ziemassvētku tēriņiem

Izvēlies vienu no savām maksājumu kartēm, kurai piesaistītajā kontā nodrošini summu, kuru esi izlēmis tērēt Ziemassvētku laikā. Ar maksājumu un kredītkaršu palīdzību var efektīvāk pārvaldīt savus līdzekļus, un šādi Tu varēsi viegli kontrolēt sevis pieņemto Ziemassvētku laika budžetu.

Seko pirkumiem internetbankā

Reizi nedēļā internetbankā pārliecinies par savu karšu kontu stāvokli! Tā kontrolēsi savus tēriņus, salīdzināsi atlikušo summu un laiku, kas atlicis līdz Ziemassvētkiem. Paralēli, aprēķinot, kad kontā atkal tiks ieskaitīti ienākumi, jutīsi, ja ar dāvanu iegādi būsi pārāk aizrāvies. Tāpēc, lai nepietrūktu līdzekļu svinību galdam, Tev būs iespēja laicīgi piebremzēt tēriņus.

Dāvanām ietaupi ar atlaidēm

Ir vērts iepazīties ar piedāvātajām atlaidēm veikalos, restorānos, kinoteātros vai degvielas uzpildes stacijās, ko nodrošina Tava maksājumu karte. Tādējādi būs iespēja ietaupīt ne tikai iegādājoties dāvanas, bet arī ikdienas tēriņiem.


Citi ir skatījušies: