Profesija pēc zodiaka zīmes

Aktuāli

Atrodas 2 km no Rīgas robežas...

Interesanti

Citrona sveces ļoti garšīgi smaržo un izska ...

Ceļo

Profesija pēc zodiaka zīmes

Auns
Auniem vispiemērotākās ir nodarbošanās, kas saistītas ar fizisku slodzi un prasa ātru reakciju, – sportists, kaskadieris vai autovadītājs. Tāpat arī profesijas, kas saistītas ar gaļas apstrādi un pārdošanu. Specialitātes, kurās nepieciešamas militāras iemaņas (policists, miesassargs, karavīrs) vai prasme ieinteresēt cilvēkus (gids, tūrisma instruktors). Aunam ir piemērots darbs bez priekšniecības, piemēram, personīgais bizness.

Vērsis
Jūsu zodiaka zīmei piemērotas specialitātes finanšu jomā (grāmatvedis, ekonomists, bankas darbinieks, finanšu analītiķis). Viss, kas saistīts ar apdrošināšanu vai nekustamo īpašumu (nekustamā īpašuma tirdzniecības aģents, īpašuma vērtēšanas speciālists); ar celtniecību (arhitekts, inženieris tehnologs); ar zemi un dabu (ainavu dizainers, florists, apzaļumotājs, agronoms, biologs, zootehniķis); ar mākslu (gleznotājs, tēlnieks, dekorators, aktieris).

Dvīņi
Dvīņiem padodas darbs, saistīts ar tirdzniecību (tirdzniecības pārstāvis, pārdevējs konsultants), reklāmu (reklāmas menedžeris, pārdošanas veicinātājs); kontaktu veidošanu (sabiedrisko attiecību speciālists, tulks), kā arī profesijas, kas saistītas ar spēlēm un izklaidēm (kazino darbinieks, estrādes mākslinieks, dziedātājs, dejotājs, triku meistars), vārdu un informāciju (lingvists, redaktors, literatūras kritiķis, rakstnieks, žurnālists).

Vēzis
Vēzim piemērotas profesijas, kas prasa labi attīstītu iztēli (rakstnieks, aktieris, mākslinieks, komponists), kas saistītas ar māju un bērnu audzināšanu (audzinātājs, skolotājs, pediatrs, guvernante, mājkalpotāja). Vēzim būs piemērots viss, kam ir sakars ar pagātni, tradīcijām un paradumiem (vēsturnieks, muzeja darbinieks). Viņam padodas darbs viesnīcu vai restorānu biznesā, cilvēku un vides aizsardzības jomā (ekologs, drošības dienesta darbinieks).

Lauva
Lauva tiecas uz līderību, tāpēc viņam piemērotas profesijas, kas ļauj vadīt cilvēkus un būt uzmanības centrā (apvienības vadītājs, partijas vai organizācijas līderis, vēstniecības darbinieks, administrators, pasniedzējs). Lauvas labi izpaužas radošās profesijās (aktieris, režisors, mūzikas grupas administrators, producents). Lauvas kompetencē ir viss, kas saistīts ar greznumlietām (juvelieris, pārdevējs konsultants modes preču veikalā, greznumlietu dizainers). 

Jaunava
Jūsu zīmei piemērotas profesijas, kas saistītas ar medicīnu (ārsts, medmāsa, farmaceits, veterinārs, laborants), ar pakalpojumu jomu (oficiants, stjuarts, audzinātājs, sociālais darbinieks). Šajā zīmē dzimušos saista skaistumkopšanas profesijas (kosmetologs, frizieris, dietologs). Viss, kas prasa precizitāti (kokgriezējs, datorspeciālists, statistiķis, grāmatvedis, inženieris). Jaunavas specialitātes ir arī biroja darbinieki un ierēdņi.

Svari
Svari vislabāk jūtas profesijās, kas saistītas ar mākslu un prasa māksliniecisku gaumi (mākslas zinātnieks, dekorators, mākslinieks, komponists, dizainers, stilists), kur ir kontakts ar cilvēkiem un tiek slēgti līgumi (dzimtsarakstu nodaļas darbinieks, ģimenes un laulību jautājumu konsultants, sabiedrisko attiecību speciālists, sarunu vadīšanas speciālists), kur jāievēro likumi un taisnīgums (advokāts, jurists, notārs, diplomāts).

Skorpions
Skorpioniem patiks profesijas, kas prasa visādu noslēpumu atklāšanu un iedziļināšanos neizpētītajā (psihologs, psihiatrs, ķirurgs, zinātnieks, mītologs, grafologs, ģenētiķis, okeanologs, astrologs, kriminālists, tiesu medicīnas eksperts), profesijas, kas saistītas ar dzimumu jautājumiem (ginekologs, seksologs) un nāvi (apdrošināšanas aģents, rituālo pakalpojumu kompānijas darbinieks). 

Strēlnieks
Strēlniekam piemērotas profesijas, kas saistītas ar reliģiju un pasaules uzskatu (filozofijas un reliģijas vēstures pasniedzējs), ar likumiem (jurists, notārs). Sporta profesijas, kurās jāveic lieli attālumi (auto, moto vai velobraucējs). Profesijas, kas saistītas ar citām valstīm un tāliem braucieniem (lingvists, tulks, tūrisma menedžeris) un ar attiecību veidošanu (dažādu apvienību pārstāvis, sabiedrisko attiecību speciālists). 

Mežāzis
Mežāži ir ļoti akurāti, tāpēc viņiem būs piemērotas profesijas, kas saistītas ar precīzām zinātnēm (matemātiķis, fiziķis, ķīmiķis, biologs), ar informācijas glabāšanu un atjaunošanu (arheologs, arhivārs, muzeja darbinieks). Viņus interesē viss, kas saistīts ar analīzi un rezultātu korekciju (grāmatvedis, administrators, kontrolieris, nodokļu inspektors), ar zemi un būvniecību (arhitekts, inženieris tehnologs, projektētājs, ainavu dizainers).

Ūdensvīrs
Ūdensvīram būs piemērotas profesijas, kas saistītas ar progresu (programmētājs, mājas lapu dizainers, mobilo tālruņu speciālists). Tāpat arī viss, kas saistīts ar mājas lapu veidošanu, kosmonautiku, televīziju, ar situācijas prognozēšanu (analītiķis, meteorologs, defentologs), ar psiholoģiskās palīdzības sniegšanu (psihologs, psihoterapeits, sociālais darbinieks), ar skatuvisko (žurnālists, režisors, scenārists, televīzijas darbinieks).

Zivis
Zivīm veiksies profesijās, kas prasa pašatdevi (ārsts, medmāsa, feldšeris, veterinārs, audzinātājs, sociālais darbinieks, apdrošināšanas aģents, sociālās aprūpes iestāžu un nedziedināmi slimo aprūpes slimnīcu darbinieks, labošanas darbu iestāžu darbinieks), ar jūru saistītas nodarbošanās (darbs uz kuģa, okeanologs, delfinologs), ķermeņa kopšanas jomās (manikīra un pedikīra meistars, masieris, kosmetologs, dermatologs).


Citi ir skatījušies: