Ziemassvētku dāvanu horoskops visām zodiaka zīmēm

Aktuāli

Atpūta dvēselei un skaistumam...

Interesanti

Sveču dekors - sveces rada svētku noskaņojumu mājā ...

Ceļo

Ziemassvētku dāvanu horoskops visām zodiaka zīmēm

Ko dāvināt zodiaka zīmēm?

Par ko priecāsies Auns
Dāvana ir veids, kā parādīt savu mīlestību un iepriecināt tuvu cilvēku. Bet izvēlēties dāvaniņas, par kurām visvairāk priecāsies katras horoskopa zīmes pārstāvis, reizēm šķiet sarežģīts uzdevums, tāpēc, iespējams, palīdzēs Ziemassvētku dāvanu horoskops.
Sporta inventārs, piemēram, alpīnismam, kādas labas asa sižeta filmas DVD, kosmētika “divi vienā” (sievietes Auni ir ļoti aktīvas un negrib staipīt līdzi daudz kosmētikas).
Auna kvēlākais sapnis ir kredītkarte, kas nekad, nekad neiztukšosies un ar kuru tie varēs nopirkt itin visu kāroto! Tā kā tās, protams, nav iespējams, viņus iepriecinās kaut kas, kas saistīts ar piedzīvojumiem – piemēram, dāvanu karte lēcienam no gaisa vagoniņa vai ar izpletni.

Kas sajūsminās Vērsi
Vērsim patiks rotaslietas, pavārgrāmatas ar eksotiskām receptēm, auto aksesuāri, piemēram, mūzikas atskaņotājs, kvalitatīvs matu fēns (Vērši rūpējas par savu ārieni!).
Var dāvināt ķermeņa sviestu, vannas bumbas un citus produktus maigākai un skaistākai ādai.

Ko dāvināt Dvīņiem
Zem Dvīņa eglītes droši var atrasties mūzikas instrumenti, datorspēļu konsoles un pašas spēles, personiskā mājaslapa vai īpaši noformēts blogs, īpaša grāmata, kuras saturā slēpjas negaidīti pavērsieni.
Dvīņiem patiks arī itin viss, kas palielina mūzikas klausīšanās baudu.
Visbeidzot, Dvīņa nemierīgo dabu lieliski nomierinās kāds izsmalcināts vannas eliksīru komplekts.

Kas liekams zem Vēža eglītes
Vēzi iepriecinās pūkains peldmētelis, masāžas ierīce vai relaksējošas masāžas dāvanu karte.
Tā kā daudzi Vēži aizraujas ar kulināriju, var droši dāvināt jebko, kas saistīts ar virtuvi: mikseri, blenderi vai kādu superjauninājumu, par kuru grūti pat iedomāties, pirms neieraugi veikala plauktā!
Iedzimtā nepieciešamība aizsargāt citus un rūpēties par tiem Vēžus reizēm padara pārāk atkarīgus no apkārtējiem, bet tāpat arī iemīļota dāvana būs kāds aprūpējams, skaists augs.

Par ko murrās Lauva
Ar Svarovska kristāliem rotāts spogulis, sporta vai veselības centra abonements, ielūgums uz ekskluzīvu klubu vai īpaši noformēts foto albums, kurā, protams, galvenā loma piešķirta dāvanas saņēmējam – lūk, sākuma komplekts dāvanām, kas patiktu Lauvam.
Lauvām patīk personalizētas krūzītes, datorpeles paliktņi vai spilveni, uz kuriem rotājas saņēmēja foto kopā ar kādu jauku veltījumu.
Var dāvināt arī ceļojumos nepieciešamas lietas: ceļojumu somas, skaistumkopšanas piederumu čemodāniņus vai jebkuru citu noderīgu lietu.

Dāvanas Jaunavas sirsniņai
Jaunavām patīk praktiskas dāvanas: smalks gaisa mitrinātājs/atsvaidzinātājs/attīrītājs, grāmata par biznesu vai projektu vadību. Jaunavas dabas sapņaināko pusi iepriecinās jebkas, kas saistīts ar hobijiem, vaļaspriekiem vai elkiem, piemēram, slavena futbolista autogrāfs. Novērtēta tiks arī dienas SPA dāvanu karte.
Izraugoties dāvanu Jaunavai, jāatceras, ka visaugstāk šīs horoskopa zīmes pārstāvji novērtē tajā ieguldīto domu. Nekad nepērc kaut ko uz ātru roku!

Ideālā dāvana Svariem
Ja tavs mīļotais cilvēks vai tuvinieks dzimis Svaru zīmē, labākā dāvana būs nedēļas nogale kādā jaukā viesu namā; rotaslietas vai uzaicinājums uz eksotisku un smalku restorānu.
Svariem patīk viss, kas saistīts ar ķermeņa un sejas kopšanu, krēmi ar savdabīgu aromātu vai unikālas procedūras sejai un ķermenim.
Svari novērtē, ka dāvinātājs ir padomājis tieši par viņu vajadzībām un īpatnībām. Nepaies garām neievērots laiks, ko esi ieguldījis, lai izvēlētos vai saplānotu apsveikumu.

Ziemassvētku pārsteigumi Skorpioniem
Skorpioniem var dāvināt skaistu apakšveļu, smaržīgus guļamistabas aksesuārus (sveces, vīraku, smaržu spilventiņus) un eksotiskus saldumus. Galvenais, lai dāvana būtu pēc iespējas neparastāka.
Skorpiona zīmē dzimušajiem patiks arī viss, kas uzlabo ārējo izskatu: dāvanu kartes, skaistumkopšanas produkti un rotaslietas.

Špikeris Strēlnieka apdāvināšanai
Ja vēlies patīkami pārsteigt Strēlnieku, sagatavo kādu varenu piedzīvojumu; piemēram, ceļojuma biļetes. Galamērķim nav jābūt ļoti tālam, bet, vēlams, ar pārsteiguma momentu. Lidojums gaisa balonā – super! Niršanas kursi – lieliski!
Strēlniekam varētu patikt arī filozofijas grāmata vai jogas abonements.

Lai Mežāzim acis mirdz spožāk
Tā kā Mežāža zīmē attēlots kentaurs, viņš varētu priecāties par jāšanas stundām vai pat zirgu sporta sacensību biļetēm.
Smalks rakstāmpiederumu komplekts vai restaurēta sena ģimenes fotogrāfija liks straujāk iepukstēties Mežāža sirdij.
Mežāzis pēc dabas ir visai taupīgs, tāpēc laba dāvana būtu jebkas, ko viņš ikdienā neatļaujas: seksīga apakšveļa vai spa centra apmeklējums.
Tāpat jauki būtu uzdāvināt ko tādu, kas atmodinātu Mežāža bieži vien snaudošo radošo pusi – kaut kas tāds, kas to iedvesmotu nākamajai lielajai idejai.

Dāvanu tops Ūdensvīram
Ja apdāvināmo Ūdensvīru nepazīsti tik labi, lai uzdāvinātu tieši kāroto lietu vai piedzīvojumu, parūpējies vismaz par to, lai velte būtu jebkādā veidā unikāla vai neparasta.
Tā kā Ūdensvīriem patīk gan tehnoloģijas, gan ceļojumi, viņa sirdi iespējams iekarot ar dažādiem gadžetiem, kurus var izmantot ceļojumā.

Veltes un iepriecinājumi Zivīm
Zivīm var uzdāvināt pilnīgu aizbēgšanu no realitātes ar SPA pavadītu dienu. Šajā zīmē dzimušie priecāsies arī par fantāzijas žanra romānu vai datorspēli.
Dāvana var būt saistīta arī ar Zivju radošo pusi: mūziku, dzeju, dejošanu vai fotografēšanu.
Kā joks, kas var izvērsties par nopietnu aizraušanos, var būt akvārija zivtiņas vai ūdens sporta inventārs.


Citi ir skatījušies: