Spēles realitātē kopa ar Find Exit

Aktuāli

Brīnumvieta bērna pasākuma rīkošanai...

Interesanti

Stila padomi no Evelīnas Hromčenko...

Ceļo

Spēles realitātē kopa ar Find Exit

Spēlē spēļu istaba!

Tā nav datorspēle, bet gan istaba kur ir pavisam parastas un īstas lietas. Jūsu komanda tiks ieslēgta istabā. Jūsu mērķis - izkļūt ārā no telpas, kurā jūs tiksiet ieslēgti, 60 minūšu laikā. Lai izkļūtu no telpas jūsu komandai vajadzēs minēt mīklas, pētīt slēptuves un izmantot atrastās lietas istabā. Ja jūsu komanda netiks galā noteiktajā laikā,tad jums būs iespēja citreiz mēģināt atkal. Dažos uzdevumos piedalās divi cilvēki, tāpēc minimālais cilvēku skaits komandā ir 2 cilvēki. Maksimālais cilvēku skaits komandā ir 4 cilvēki. Rezervējiet jums ērtāko laiku un dodieties pretī piedzīvojumiem kopā ar mums.

Spēles scenāriji:

                                                ARM_8232 2 

1. Beikerstrīta 221b
Londonā sāka parādīties virkne šausminošu noziegumu, tuvākajā laikā cietīs nevainīgi notiesāts! Šerloks Holms veica savu izmeklēšanu, un tika pie īsta noziedzinieka vārda un viņa tālaka nozieguma plāna, bet Šerloks brīnumainā veidā kaut kur pazuda. Jūs tiekat Šerloka Holmsa dzīvoklī pēc adreses Beikerstrīta 221b, kur jums ir jaatrod izmeklēšanas rezultātus. Pēc iespējas ātrāk atrodiet un paziņojiet īstā slepkavas vārdu un nākamā nozieguma vietu, jums tiek dota stunda!

        ARM_0747     ARM_0755

        ARM_9089     ARM_0718

2. Jau pavisam drīz - Bankas laupīšana
Uz vienu no lielākajām bankām ir atvesta daļa no Vācijas zelta rezervēm tālākai nogādei militarām vajadzībām. Jūs kā profesionāu laupītāju grupu tas ieinteresē ne mazāk kā citus! Jūs kopā ar savu komandu pēc pārdomām esiet gatavi laikmeta  aplaupīšanai!

Cena:
Viena spēle grupai 2-4 cilvēki darba dienās līdz 18:00 – 35 EUR, pēc 18:00, brīvdienās un svētku dienās – 50 EUR.

Spēles rezervēšana:
Tālr.: +371 20038095
E-pasts: info@findexit.lv
www.findexit.lv

Vēl spēles


Citi ir skatījušies: