MysteryHouse.lv

Aktuāli

Ko darīt ar bērniem ziemā un vasarā...

Interesanti

Atpūsties ārzemēs kopā ar bērnu...

Ceļo

MysteryHouse.lv

Spēlē spēļu istaba!

                                                                                      Noslēpumu māja

Laipni lūdzam "Noslēpumu mājā". Vietā, kur tiek izaicinātas jūsu prāta spējas.Vai esat gatavi izmantot loģisko domāšanu, intuīciju un komandas darbu, lai tiktu galā ar dažādiem uzdevumiem un rezultātā veiksmīgi izkļūtu no istabas 60 minūšu laikā?! Atceries, viens nav cīnītājs...it īpaši “Noslēpumu mājā”!
Jūsu izvēlei esam sagatavojuši 3 dažādas istabas, kurā katrai ir savs stāsts un uzdevumi.
"Noslēpumu māja" ir īpaši radīta tiem, kuri meklē jaunas un nebijušas izjūtas, vēlas pārbaudīt savas prāta spējas, jautri un radoši pavadīt laiku. Spēles ir piemērotas ikvienam - pāriem, draugu grupām, ģimenēm, kā arī uzņēmumu darbinieku saliedēšanai. Maksimālais dalībnieku skaits katrā istabā – 4.

Istaba 1985

1985-2

Laika mašīna ar jums ir izspēlējusi nejauku joku un jūs atmostaties pagātnē. Ir 1985. gads, istabā atrodas melnbaltas fotogrāfijas, uz galda rakstāmmašīna, stūrī silst patvāris. Uz brīdi jūs kavējaties nostaļģijā, bet tad saprotat - jums ir dota tikai viena stunda, lai izkļūtu no pagātnes un nonāktu realitātē.

Misija Rīga

MissionRiga

Misija: Rīga
Uzdevums: dokuments #2291
Laiks: 60 minūtes
Vieta: Miera iela 82, k/1, 22, Riga, Latvija
Slepenības līmenis: Augstākā līmeņa slepenība
Briesmu līmenis: Augsts

Jūs esat komanda, kas sastāv no pasaules labākajiem aģentiem. Tikai gaišākie prāti, strādājot kopā, varētu paveikt šo misiju, proti, ielauzties dubultaģenta Pētersona dzīvoklī, lai nolaupītu slepenos dokumentus. Jums ir jāatver seifs un jāpazūd, pirms ierodas aģents. Uzdevuma izpildei ir dotas tikai 60 minūtes. Laiks nav jūsu pusē, it īpaši zinot, ka Pētersons ir pazīstams kā viens no labākajiem aģentiem.

Dr. Cinks

cink

Šis būs ceļojums skaitļu, formulu un ķīmisko elementu valstībā. Vai esat gatavi atsaukt atmiņā skolas laikā iegūtās zināšanas un nonākt pie pareizā atrisinājuma? Jūs esat ķīmijas doktora Cinka laboratorijā. Dr. Cinks gatavojas uzspridzināt pasauli un sekundes jau rit. Vai spēsiet deaktivizēt sprāgstvielu un izkļūt no istabas kā varoņi? Citas iespējas vairs var nebūt…

Kontakti:
Adrese: Miera 82-k1-22, Rīga
Tālr.: (371) 25571775
E-pasts: info@mysteryhouse.lv
www.mysteryhouse.lv

Vēl spēles


Citi ir skatījušies: