Questplanet.lv

Aktuāli

Iedomājieties ka Jūs pilsētas centrā, bet joprojām ...

Interesanti

Interesanti...

Ceļo

Questplanet.lv

Spēļu istabā!

Ja esat spēlējuši datorspēles vai kaut vai jums ir priekštats par to, kas tas ir, tad kvests realitātē ir tas pats tikai īstajā istabā ar īstiem priekšmetiem, kur jums jāizmēģina sevi izmantojot savu intelektu, loģiku un uzmanību kopā ar savu komandu Latvijas lielākajā kvesta istabā.

PSI-LABORATORIUM

psi

“Es zinu īso ceļu, draugi! Es šeit jau esmu bijis, ejam…”
– ar šiem vārdiem parasti sākas visdīvainākie un reizēm negaidīti notikumi dzīvē.

Mēs esam nogriezušies pa kreisi vārtrūmē, un mums caur to vajadēja iziet uz Udengatan – ielu Stokholmā, kur esam norunājuši satikties ar pārējiem Nobela prēmijas pasniegšanas pasākuma dalībniekiem. Mums vēl ir bijis laiks un nolēmām pastaigāties pa vakara pilsētu.
Vakar uz prāmja esam, protams, redzējuši, ka Stokholmu satrieca viens atgadījums – četrus pazīstamus zinātniekus burtiski dažas dienas pirms ceremonijas ir nolaupījis mafiozais grupējums, kas sevi dēvē par “Operazione-X”, lai pieprasīt izpirkumu. Un šo ziņu mēs atcerējāmies pārāk vēlu… Traģiski par vēlu…. Nepiedodami par vēlu.

VIENTUĻA SALA

ostrov

“Draugi, esmu noguris no svilinošas saules un man ir apnicis stundām vārtīties pa pludmali. Aizšausim visi kopā ekskursijā!”
– šos vārdus mēs vēl ilgi pieminējam tam, kurš pirmais piedāvāja atstāt ērto guļamkrēslu, vēso mohito un brīnišķīgas dienas piecuzvaigžņu viesnīcā, noīrēt vieglo lidmašīnu, lai apskatītu Karību jūras skaistumus no putnu lidojuma…

“Kāpēc šeit tik auksti un ož pēc siena? Kur mēs esam? Kas ir noticis?”
Pēdējo, ko jūs atceraties – tas ir pēkšņa vētra un lidmašīna, ko sāka mētāt visās pusēs, kā pūku. Jā… pilots kaut ko kliedz spāniski, spilgta zibsnis, vēlviena, kaut kāds blākšķis, klusums, straušs augstuma kritums, pērkona dūciens un klusums. Kapa klusums… Jūs atverat acis un neticat visam notiekošam. Esat dzīvi. Bet kur jūs esat?

Kontakti:
Adrese: Baznīcas iela 1, Rīga
Tālr.: +371 29 890 857, +371 25 719 553
E-pasts: info@questplanet.lv
www.questplanet.lv

Vēl spēles


Citi ir skatījušies: