Xroom.lv

Aktuāli

Individuālā meistarklase Rīgā...

Interesanti

Atpūsties ārzemēs kopā ar bērnu...

Ceļo

Xroom.lv

Kvests Rīgā!

KAS TAS IR - XROOM?

Xroom.lv ir aizraujoša izlaušanās spēle, kuras laikā 2-4 cilvēku komandu ieslēdz istabā un, meklējot apslēptas atslēgas, pavedienus un norādes, jācenšas tikt ārā ierobežotā laika posmā - 60 minūtēs.
Xroom.lv izlaušanās spēle sagadās neaizmirstamus mirkļus atzīmējot dzimšanas dienu, vecpuišu/vecmeitu ballīti, korporatīvo pasākumu vai jebkuru citu brīdi, ko vēlaties pavadīt jautrā draugu kompānijā.
Pārbaudi sevi un savus draugus, vai spēsiet atrisināt izlaušanās mīklu?!

HARIJS POTERS UN SLĒGTĀ ISTABA

harijs_poters

Kāds no Harija nelabvēļiem viņu ir ieslēdzis slepenajā Cūkukārpas istabā, lai viņš nepaspētu uz šodienas kalambola spēli. Palīdziet Harijam izkļūt no šīs telpas, sekojot zīmēm, atminot kodus un atrisinot virkni uzdevumu. Taču pasteidzieties - pēc stundas sākas izšķirošā spēle, kurā Harijam noteikti ir jābūt, lai Grifindors spētu sakaut Slīdeni.

CEĻOJUMS UZ PADOMJU RĪGU

padomju_riga

Rīga. 1980. gads. Pārpratuma pēc Jūs esat nokļuvuši padomju izlūka kabinetā. Vai spēsiet atšifrēt izlūka mīklu un izlausties? Tas būs interesants un aizraujošs ceļojums pagātnē, sastopoties ar vēsturiskām lietām un notikumiem. Būs aizraujoši gan tiem, kas dzīvojuši šajā laikā, gan tiem, kas par to dzirdējuši tikai nostāstos.

ŠERLOKS HOLMSS UN KARALISKIE DĀRGUMI

karaliskie_dargumi

No karalisko dārgumu glabātuves regulāri pazūd dārglietas. Ļaundaris(i) spēj iekļūt un izkļūt no glabātuves stundas laikā, neatstājot nekādas pēdas. Karaliene un tauera iemītnieki ir izmisumā. Tiek nolemts lūgt Šerloka Holmsa palīdzību.

BANKAS LAUPĪŠANA

banka

Kurš gan nav redzējis kādu no elpu aizraujoša sižeta filmām par bankas aplaupīšanu? Šoreiz šis "darbiņš" uzticēts tieši Jums. Ja spēsiet tikt galā ar bankas kodiem, seifiem, lāzeriem un citām drošības sistēmām, atalgojums solās būt kārdinošs.

Kontakti:
Adrese: Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 14
Darba laiks: 09:00 – 00:00
Tālrunis: +371 22007485
E-pasts: info@xroom.lv
www.xroom.lv


Citi ir skatījušies: