Zinātkāres centrs “ZINOO Rīga”

Aktuāli

Kvests Rīgā...

Interesanti

Apkārt zemeslodei...

Ceļo

Zinātkāres centrs “ZINOO Rīga”

Zinātkāres centrs “ZINOO Rīga” ir radīts ar mērķi atraisīt lielos un mazos cilvēkos zinātkāri par pasauli, tehnoloģijām un sevi tehnoloģiju pasaulē. Skolu klasēm centrs dos papildus motivāciju mācīties, bet ģimenēm tā būs vieta, kur jēgpilni pavadīt brīvo laiku.

Zinātkāres centra “ZINOO Rīga” eksponāti ir veidoti, lai ļautu paraudzīties uz lietām no cita skatu punkta. Izmēģināt šķībo istabu, kurā īsākais kļūs garāks, iziet cauri sienai, kustināt priekšmetus tiem nepieskaroties, vai spuldzīti var iedegt, turot to rokā, bez elektrības vadu savienojuma un kā smadzenēm likt darboties efektīgāk - tikai daži no daudzajiem interaktīvajiem eksponātiem, kurus iespējams ne tikai apskatīt, bet arī aptaustīt un līdzdarboties!

Zinātkāres centrs “ZINOO Rīga” tika atvērts pirms dažiem gadiem iepirkšanās centra Galleria Riga 5. stāvā. Šo gadu laikā centrs kļuvis par galamērķi skolēnu grupām un ģimenēm. Centrs pulcē bērnus arī skolas brīvlaikos, kad centrs rīko nometnes, nodarbības un šovus. Tāpat ir iespēja zinātkāres centrā organizēt dzimšanas dienas ballīti, kā arī pētīt eksponātus kopā ar draugiem. Īpašās organizētās nodarbībās var uzzināt vairāk par raķetēm, robotiem, skaņu un citām tēmām.  

Pats galvenais princips zinātkāres centrā ir darbība – eksponāti ir domāti, lai ar tiem darbotos, tiem pieskartos, tos aptaustītu un izmantotu. Darbošanās bērnus aizrauj un veicina mācīšanos, lai varētu turpināt atklāt arvien vairāk brīnumu visapkārt.  

DSC_0832    

Darbs laiks: P-Sv 12.00-20.00
Adrese: ZINOO Rīga, Dzirnavu iela 67, Rīga
Tālruņa nr.: 28391669
Email:  zinoo.riga@gmail.com
www: www.zinoo.lv
Video: https://www.youtube.com/watch?v=x5oTxjgIzr4


Citi ir skatījušies: