Zīmēšanas un glezniecības nodarbības, kompozicijas pamati

Aktuāli

Rīgas Tirgus piesaista uzmanību ar senu un daudzie ...

Interesanti

Padomi kā aizmigt...

Ceļo

Zīmēšanas un glezniecības nodarbības, kompozicijas pamati pieaugušjiem un bērniem

Sākot ar 14 gadiem un bez vecuma ierobežojuma akadēmiskā zīmēšana un glezniecība, kompozīcijas pamati. Programma ir veidota pēc principa „no vienkāršā līdz sarežģītajam”. Ievērojot šo apmācības sistēmu, Jūs varat apgūt nepieciešamās tēlotājmākslas iemaņas, piemēram:

  • Pareizo telpas izveidi: iemācīsities mērīt proporcijas, apgūsit perspektīvas likumus, veidot zīmējuma konstrukciju, (konstruēt priekšmetus un piešķirt tam apjomu, ievērojot priekšmetu attiecības un proporcijas) – tas viss atšķir profesionālu no diletanta.
  • Kompozīciju (klusās dabas, ainavas, ziedu, dekoratīvās kompozīcijas un abstrakcijas attēlošanā).
  • Portretu.
  • Cilvēka anatomiju un proporcijas.
  • Animālistiku (dzīvnieku zīmēšanu).
  • Darbu ar dažādiem materiāliem (eļļas krāsas, temperkrāsas, akrils, zīmulis, sangīna, ogle, pasteļkrāsas, guaša, akvareļkrāsas).

   aa    0

Nodarbības apmeklē cilvēki, kuri grib apgūt zīmēšanas un gleznošanas pamatus, pilnveidot jau iegūtās iemaņas un prasmes, attīstīt telpisko domāšanu un radošo uztveri. Dizaina sfērā strādājošie, kas vēlas uzlabot savas tēlotājmākslas iemaņas un tie, kas stājas Mākslas akadēmijā un citās mākslas mācību iestādēs. Tie, kas vēlas sev lielisku hobiju (iemācīties zīmēt sev un dvēselei).

Tāpēc, katram studentam tiek izstradatā individuāla mācību programma, koncentrējoties uz viņa mērķiem un sagatavošnas līmeņa. Katrs saņem tikai to, kas ir nepieciešams, tieši viņam. Šī pieeja mācībam padara zīmēšanas un gleznošanas nodarbības efektīvākas, izaicinājošas un interesantas studentiem.

       aaa       aaaaa

Pēc vēlēšanās, sagatavošana Mākslas akadēmijas un citu mākslas augstskolu iestājeksāmeniem. (Ir studenti sekmīgi nokārtojuši iestājeksāmenus, un pašlaik saņem augstāko izglītību mākslas jomā Latvijā un ārvalstīs.)

      aaaaaa     00

Vizuālajas mākslas nodarbības bērniem vecumā no 5 līdz 13 gadiem.
Attīstītam sākotnējās zīmēšanas iemaņas, rokās matoriku un māksliniecisko domāšanu. Uz nodarbībam, meģinasim dažādās zīmēšanas un gleznošanas tehnikās, un veiksim dažādus interesantus, radošus uzdevumus.

Nodarbības notiek individuāli vai nelielās grupās, ko dara  apmācību daudz efektīvak!

Nodarbības ilgums un cena:
pieaugušajiem ir 2 stundas (10 EUR), 3 stundas (15 EUR)
bērni 1 stunda (6 EUR).
Nodarbību laiki tiek saskaņoti individuāli, lai varētu izvēlēties sev ērtāko pieejamo nodarbību laiku!

Papildus informācija:
Tālr.: 29128843
E-pasts: jekaterinamir@inbox.lv
www.mirolubova.com


Citi ir skatījušies: