Mysteria – īsts kvests

Aktuāli

Dodieties interesantā un aizraujošā ceļojum ...

Interesanti

Apkārt zemeslodzei...

Ceļo

Mysteria – īsts kvests

Īsts kvests Rīgā!
Spēlē spēļu istabā!

Mysteria ir izklaižu centrs, kas apmeklētājiem piedāvā jaunu brīvā laika pavadīšanas pakalpojumu. Ja esat spēlējuši «kvest» žanra datorspēles, tad Mysteria ir tas pats, tikai realitātē. Izpētot telpu, priekšmetus, risinot mīklas un āķīgus uzdevumus, jūsu komandas (no diviem līdz četriem cilvēkiem) mērķis ir izkļūt no telpas. Jums ir viena stunda laika un divas papildiespējas gadījumā, ja esat galīgi «iestrēguši» un nezināt, ko darīt.

Galvenie spēles elementi ir sevis iepazīšana un racionāla pasaules izzināšana, bet vissvarīgākā nozīme spēlē ir āķīgu uzdevumu un mīklu risināšanai, kas prasa loģisku domāšanu.

     ф   ффф   фф

Lūk, piemērs, kā sākas spēlētāju «iegremdēšanās» īstā kvestā:

«19 gadu vecumā, kad vēl biju fizikas un matemātikas fakultātes students, aizgāju uz veikalu pēc maizes, bet mājās atgriezos pēc diviem mēnešiem, neaptverot, ka tik ilgu laiku esmu bijis prom. Kas ar mani notika, kur es pazudu un kāpēc neko neatceros, paliks mana mūža noslēpums. Taču šis notikums pilnība mainīja manu dzīvi un pamudināja pētīt paranormālās parādības, anomālās zonas, ārpuszemes civilizācijas un smalkās enerģijas.
Šīm tēmām esmu veltījis visu savu dzīvi un atradis ne mazums pierādījumu tam, ka mūsu pasaule nav tik vienkārša, kā liekas, kā arī pietuvojies cilvēces lielākajai mīklai: vai mēs esam vienīgie Visumā. Šajā kabinetā savākta daļa no maniem pētījumiem par daudzām mani interesējošām tēmām.
Ja jūs lasāt šīs rindiņas, es, visticamāk, jau esmu tuvu atrisinājumam. Daudzi negodīgi cilvēki savtīgā nolūkā ir mēģinājuši iegūt manu pētījumu rezultātus, tāpēc viss šajā kabinetā nav tik vienkārši, kā šķiet. Ceru, ka jums ir labi nodomi, un viss, ko jūs uzzināsiet, tiks izmantots cilvēces labā...»

     йййй     й

Neaizmirstama atmosfēra, pilnīga nodošanās spēlei, interjers un scenārijam atbilstoši priekšmeti, kā arī komandas gars un adrenalīns, mēģinot ja ne labot laika rekordu, tad vismaz atvērt durvis līdz spēles beigām.

     йййййй      йй

Pievienojieties aizraujošam piedzīvojumam kopā ar Mysteria!
Šobrīd darbojas viena istaba, bet līdz gada beigām organizatori sola atvērt vēl vairākas istabas ar jauniem neparastiem sižetiem un mīklām.

Spēles rezervēšana:
Tālr.: +371 275 81318
www.mysteria.lv

Ideja brīvdienai - Draugu lokā


Citi ir skatījušies: