Grēka un netikumu Barselona

Aktuāli

Ekskursija bērniem...

Interesanti

Būt veselam...

Ceļo

Grēka un netikumu Barselona

Jūlija Bencale, žurnāliste, video blogere, kreatīvā gide pa Barselonu, Taragonu un Kataloniju.

Visas manas ekskursijas ir unikālas, un lielākajai daļai nav analogu krievu valodā. Vispirms ekskursijas būs interesantas tiem, kas Barselonā jau ir bijuši. Bet tiem, kas Katalonijas galvaspilsētā ir pirmo reizi, tās atklās pilsētas dzīves neikdienišķo un vilinošo skaistumu. Mana Barselona – tā ir noslēpumaina pilsēta, kurā dzīvo reāli un mistiski personāži.

Ekskursijām ir nestandarta formāts – kā pastaigas ar draugiem, nevis tradicionālais «skrējiens pa ievērojamākajām vietām» ar gidu. Mēs varam iegriezties intriģējoša šķērsielā «ārpus programmas» vai pakavēties ēnā ielas kafejnīcā. Es atbildēšu uz jebkuru jautājumu. 

      р         рр

Ekskursija "Grēka un netikumu Barselona"

Ilgums: 2 stundas
Cena: 100 EUR grupai (1-4 cilvēki)

Trešais vecais Barselonas rajons ir Ravala, kuram ir ļoti interesanta vēsture. Tā izsenis bijusi klosteru, proletāriešu, kabarē, krogu un publisko namu teritorija. Joprojām par to runā kā par Barselonas sarkano lukturu rajonu un vēl arvien tur ir ieliņas, kur gan dienu, gan nakti stāv mīlas priesterienes. Mēs, protams, pastaigāsimies arī tur. Taču fotografēt meitenes gan nav ieteicams. Bet lielo metāla kaķi vēl vienā slavenā Barselonas Ramblā var un vajag fotografēt, kā arī veco romiešu gotisko Barselonas klosteri un bijušo slimnīcu, kur nomira Antonio Gaudi...

Papildus informācija:
E-pasts: barcelonacom@mail.ru
Skype:  julianabcn70
www.barcelonacom.ru/blog
YouTube: https://www.youtube.com/user/jlbenzal

Vēl Tūres


Citi ir skatījušies: