Mistiskā Monserata, kataloniešu ciemats

Aktuāli

Jūs varēsiet justies kā īsts spānis...

Interesanti

Interesanti fakti - sanbernāri, slavenie glābējsuņ ...

Ceļo

Mistiskā Monserata, kataloniešu ciemats

Jūlija Bencale, žurnāliste, video blogere, kreatīvā gide pa Barselonu, Taragonu un Kataloniju.

Visas manas ekskursijas ir unikālas, un lielākajai daļai nav analogu krievu valodā. Vispirms ekskursijas būs interesantas tiem, kas Barselonā jau ir bijuši. Bet tiem, kas Katalonijas galvaspilsētā ir pirmo reizi, tās atklās pilsētas dzīves neikdienišķo un vilinošo skaistumu. Mana Barselona – tā ir noslēpumaina pilsēta, kurā dzīvo reāli un mistiski personāži.

Ekskursijām ir nestandarta formāts – kā pastaigas ar draugiem, nevis tradicionālais «skrējiens pa ievērojamākajām vietām» ar gidu. Mēs varam iegriezties intriģējoša šķērsielā «ārpus programmas» vai pakavēties ēnā ielas kafejnīcā. Es atbildēšu uz jebkuru jautājumu. 

       в         ввв

Ekskursija "Mistiskā Monserata, kataloniešu ciemats"

Ilgums: 2 stundas
Cena: 90 EUR grupai (1-4 cilvēki), par standarta grupu lielākai - 100 EUR

Vispirms jūs varēsiet justies kā īsts spānis, kas ar vilcienu rīta agrumā dodas savās gaitās. Pēc tam satiekamies norunātajā vietā un dodamies pastaigā pa īstu, nevis butaforisku Katalonijas ciematu. Tās iedzīvotājiem Monseratas kalna skaistums kļuvis par ikdienas dzīves sastāvdaļu. Monserata ir kataloniešu Svētais kalns. Tas ir leģendām un nostāstiem apvīts, mistiska vieta ar pasakaini skaistiem dabasskatiem. Bet lielākajai daļai tūristu Monserata atmiņā paliek tikai ar klosteri un neskaitāmām suvenīru bodītēm. Es jums parādīšu citu Monseratu. Mēs varēsim iedzer kafiju restorāniņā, kas ierīkots tieši pie kalna, iepazīties ar vietējiem iedzīvotājiem, apmeklēt funikuliera muzeju ar veciem koka vagoniņiem. Bet uz pašu Monseratu pie klostera jūs bez steigas un laika ierobežojuma varat doties paši un apskatīt ne tikai klosteri, bet arī daudziem tūristiem nezināmo Svēto alu (es pastāstīšu, kur tā ir), kurā tika atrasta Moreneta – Melnā Madonna, Katalonijas aizbildne.

       вв         вввв

Papildus informācija:
E-pasts: barcelonacom@mail.ru
Skype:  julianabcn70
www.barcelonacom.ru/blog
YouTube: https://www.youtube.com/user/jlbenzal

Vēl Tūres


Citi ir skatījušies: