Bruņinieku Borna un Barselonas noslēpumi

Aktuāli

Dramaturgu Teātris piedāvā...

Interesanti

Kādas tik dīvainas profesijās strādā cilvēki...

Ceļo

Bruņinieku Borna un Barselonas noslēpumi

Jūlija Bencale, žurnāliste, video blogere, kreatīvā gide pa Barselonu, Taragonu un Kataloniju.

Visas manas ekskursijas ir unikālas, un lielākajai daļai nav analogu krievu valodā. Vispirms ekskursijas būs interesantas tiem, kas Barselonā jau ir bijuši. Bet tiem, kas Katalonijas galvaspilsētā ir pirmo reizi, tās atklās pilsētas dzīves neikdienišķo un vilinošo skaistumu. Mana Barselona – tā ir noslēpumaina pilsēta, kurā dzīvo reāli un mistiski personāži.

Ekskursijām ir nestandarta formāts – kā pastaigas ar draugiem, nevis tradicionālais «skrējiens pa ievērojamākajām vietām» ar gidu. Mēs varam iegriezties intriģējoša šķērsielā «ārpus programmas» vai pakavēties ēnā ielas kafejnīcā. Es atbildēšu uz jebkuru jautājumu. 

2  3  1

Ekskursija "Bruņinieku Borna un Barselonas noslēpumi"

Ilgums: 2 stundas 30 minutes
Cena:
120 EUR grupai (1-4 cilvēki), par standarta grupu lielākai – 150 EUR

Ribera rajons (tā centrs ir Borna) ir otrs vecākais Barselonas rajons. Savulaik tas atradies aiz cietokšņa sienas, kas ieskāva pilsētu, un bijusi vieta, kur bruņinieki rīkoja nelegālus turnīrus un kārtoja savstarpējos rēķinus (borna – tiešā tulkojumā nozīmē «bruņinieku turnīrs»). Kādreiz tur bija priedes un kāpas, zvejnieku mājiņas, bet pēc tam šo rajonu nolūkoja augstmaņi. Tika celtas pilis, no kurām dažas var apmeklēt arī šodien. Bornā atrodas Barselonā visskaistākā baznīca – Santa Marija del Mar. Ar tās celtniecību ir saistīts īpašs stāsts. Šī ar sienām norobežotā teritorija bija burvju un raganu rajons (šeit atradās viduslaiku Eiropā pati slavenākā burvju skola), amatnieku darbnīcu un publisko namu rajons, un līdz pat šodienai vietām ir saglabājušās to laiku liecības. Pēc tam mēs dosimies uz jūru, un es jums pastāstīšu par Barseloneti, kas nepelnīti «iestumta vistālākajā kaktā». Tas ir bruņinieku rajons ar daudziem restorāniņiem, kuros «svešinieki» neiegriežas. Bet pirms dažiem gadsimtiem šajā vietā skalojās jūras viļņi... 

            5               4

Papildus informācija:
E-pasts: barcelonacom@mail.ru
Skype:  julianabcn70
www.barcelonacom.ru/blog
YouTube: https://www.youtube.com/user/jlbenzal

Vēl Tūres


Citi ir skatījušies: