Kādus noslēpumus glabā Barselonas Gotiskais kvartāls?

Aktuāli

Uzzināsiet, ko tad šī pilsētas daļa īstenīb ...

Interesanti

Kā parezi...

Ceļo

Kādus noslēpumus glabā Barselonas Gotiskais kvartāls?

Jūlija Bencale, žurnāliste, video blogere, kreatīvā gide pa Barselonu, Taragonu un Kataloniju.

Visas manas ekskursijas ir unikālas, un lielākajai daļai nav analogu krievu valodā. Vispirms ekskursijas būs interesantas tiem, kas Barselonā jau ir bijuši. Bet tiem, kas Katalonijas galvaspilsētā ir pirmo reizi, tās atklās pilsētas dzīves neikdienišķo un vilinošo skaistumu. Mana Barselona – tā ir noslēpumaina pilsēta, kurā dzīvo reāli un mistiski personāži.

Ekskursijām ir nestandarta formāts – kā pastaigas ar draugiem, nevis tradicionālais «skrējiens pa ievērojamākajām vietām» ar gidu. Mēs varam iegriezties intriģējoša šķērsielā «ārpus programmas» vai pakavēties ēnā ielas kafejnīcā. Es atbildēšu uz jebkuru jautājumu. 

2   4  3

Ekskursija "Kādus noslēpumus glabā Barselonas Gotiskais kvartāls?"

Ilgums: 3 stundas
Cena: 120 EUR grupai (1-4 cilvēki), par standarta grupu lielākai – 150 EUR

Barselonas Gotiskais kvartāls ir tūristu visiecienītākā vieta, bet ne visiem izdodas atklāt tā noslēpumus. Standarta ekskursija ar gidu, kura stāstījums pilns ar skaitļiem un vārdiem, diez vai tur ko līdzēs. Bet aiz simtgadīgo māju fasādēm slēpjas iekšpagalmi un mini pilis, zem kājām līdz mūsdienām ir daļēji saglabājušās pazemes ejas, kas kādreiz vedušas ārpus cietokšņu sienām, kas norobežojušas Ebreju kvartālu.
Kur uzņēma filmu «Parfimērs»? Kur atrodas viduslaiku bendes suvenīru bodīte un viņa nams? Kurš bija Antoio Gaudi mīļākais dievnams, kuru tagad neapmeklē tūristi? Cik daudz Barselonas vecpilsētā ir privātu ieliņu un kāpēc tās ir slēgtas? Par to un daudz ko citu mana neparastā ekskursija «Kādus noslēpumus glabā Gotiskais kvartāls?» 

1  6  5

Papildus informācija:
E-pasts: barcelonacom@mail.ru
Skype:  julianabcn70
www.barcelonacom.ru/blog
YouTube: https://www.youtube.com/user/jlbenzal

Vēl Tūres


Citi ir skatījušies: