Ciemos pie Katalonijas milžiem un mamutiņa Lubes

Aktuāli

Spēļu istabā...

Interesanti

Karaļu citāti....

Ceļo

Ciemos pie Katalonijas milžiem un mamutiņa Lubes

Jūlija Bencale, žurnāliste, video blogere, kreatīvā gide pa Barselonu, Taragonu un Kataloniju.

Visas manas ekskursijas ir unikālas, un lielākajai daļai nav analogu krievu valodā. Vispirms ekskursijas būs interesantas tiem, kas Barselonā jau ir bijuši. Bet tiem, kas Katalonijas galvaspilsētā ir pirmo reizi, tās atklās pilsētas dzīves neikdienišķo un vilinošo skaistumu. Mana Barselona – tā ir noslēpumaina pilsēta, kurā dzīvo reāli un mistiski personāži.

Ekskursijām ir nestandarta formāts – kā pastaigas ar draugiem, nevis tradicionālais «skrējiens pa ievērojamākajām vietām» ar gidu. Mēs varam iegriezties intriģējoša šķērsielā «ārpus programmas» vai pakavēties ēnā ielas kafejnīcā. Es atbildēšu uz jebkuru jautājumu. 

        2         п

Ekskursija "Ciemos pie Katalonijas milžiem un mamutiņa Lubes"

Ilgums: 2 stundas 30 minutes
Cena: 90 EUR grupai (1-4 cilvēki)

Šī ekskursija būs jo īpaši interesanta bērniem. Un ne tikai viņiem. Vai jūs zināt, kas ir Katalonijas milži? Viņi dzīvo savu dzīvi, precas, viņiem dzimst bērni, viņi piedalās tautas svētkos, dejo... Bet, kad svētku nav, milži «dzīvo» 14. gadsimtā celtā pilī, uz kurieni mēs dosimies viņus apciemot. Pēc tam pastaigāsimies pa Borna rajonu un apmeklēsim Mamuta muzeju. Tajā gandrīz visi eksponāti ir īsti: gan kauli, gan notikumi, gan mamutiņa zobs. Visam drīkst pieskarties, bet ar lielo mamutu var nofotografēties!

                                    1

Papildus informācija:
E-pasts: barcelonacom@mail.ru
Skype:  julianabcn70
www.barcelonacom.ru/blog
YouTube: https://www.youtube.com/user/jlbenzal

Vēl Tūres


Citi ir skatījušies: