Pastaiga pa Barselonas senajām konditorejām

Aktuāli

Pašu rokām gatavots tamburīns būs...

Interesanti

Būt veselam...

Ceļo

Pastaiga pa Barselonas senajām konditorejām

Jūlija Bencale, žurnāliste, video blogere, kreatīvā gide pa Barselonu, Taragonu un Kataloniju.

Visas manas ekskursijas ir unikālas, un lielākajai daļai nav analogu krievu valodā. Vispirms ekskursijas būs interesantas tiem, kas Barselonā jau ir bijuši. Bet tiem, kas Katalonijas galvaspilsētā ir pirmo reizi, tās atklās pilsētas dzīves neikdienišķo un vilinošo skaistumu. Mana Barselona – tā ir noslēpumaina pilsēta, kurā dzīvo reāli un mistiski personāži.

Ekskursijām ir nestandarta formāts – kā pastaigas ar draugiem, nevis tradicionālais «skrējiens pa ievērojamākajām vietām» ar gidu. Mēs varam iegriezties intriģējoša šķērsielā «ārpus programmas» vai pakavēties ēnā ielas kafejnīcā. Es atbildēšu uz jebkuru jautājumu. 

         ааа         аа

Ekskursija "Pastaiga pa Barselonas senajām konditorejām"

Ilgums: 2 stundas
Cena:
80 EUR grupai (1-4 cilvēki), par standarta grupu lielākai - 100 EUR

Ekskursija saldummīļiem, un ne tikai! Mēs staigāsim pa Barselonas vecpilsētu, ielūkosimies konditorejās, kurām nereti ir teju 200 gadu sena vēsture un kas ir saglabājušas pagājušo gadsimtu gaisotni, atmosfēru un receptūras. Šeit pēc dievkalpojuma iegriezušās dāmas garos tērpos, šeit ir bijuši Pikaso un Dalī. Jūs varēsiet nobaudīt karsto šokolādi ar čurros pie galdiņiem, kur savulaik sēdējuši Pikaso un Dalī. Varat pagaršot arī daudz ko citu, bet es pa to laiku pastāstīšu par seno Barselonu un atbildēšu uz jūsu jautājumiem. Degustētā daudzums NAV iekļauts ekskursijas cenā.

                               ф

Papildus informācija:
E-pasts: barcelonacom@mail.ru
Skype:  julianabcn70
www.barcelonacom.ru/blog
YouTube: https://www.youtube.com/user/jlbenzal

Vēl Tūres


Citi ir skatījušies: