Uzdāviniet sev veselību sanatorijā Diamant!

Aktuāli

Pasakums bērniem...

Interesanti

Vai jūs zināt...

Ceļo

Uzdāviniet sev veselību sanatorijā Diamant!

Uzdāviniet sev veselību!

Veselība ir mūsu lielākais dārgums, kura patieso vērtību sākam apjaust tad, kas to zaudējam. Laimīgs ir tas, kuram tā ir un kas dara visu, lai to saglabātu.
Ikviens, kas apmeklēs sanatoriju Diamant***, varēs personīgi pārliecināties par Dudinces minerālūdens unikālo un dziedniecisko iedarbību uz organismu.

21 hydrokineziterapia  IMG_5764

Diamant*** Dudince ir visjaunākais kūrorts Slovākijas dienvidos un atrodas ekoloģiski tīrā vidē 140 m virs jūras līmeņa. Klimatiski tā ir viena no vissiltākajām vietām Slovākijā ar ļoti siltu vasaru, daudz saulainu dienu un maigu ziemu, kam ir liela nozīme klimatoterapijas iedarbībā uz organismu.

        _imidz bublinky     _titulka2

Kūrortā ārstēšanas pamatā ir Dudinces minerālūdens unikālās balneoloģiskās īpašības. Minerālavota ūdens plūst no 57,2 m dziļuma, tas ir 28°C silts, mineralizācija 5 667 mg/lˉ¹. Tas ir unikāls ar to, ka vienīgais Eiropā satur vienlaikus ogļskābo gāzi un sērūdeņradi. Pēc Eiropas kritērijiem avotu ūdenim ir reti sastopams sastāvs: 6 – 10 mg/lˉ¹ brīvais sērs un 1 400 – 1 800 mg/lˉ¹ ogļskābā gāze vienlaikus. Līdzīga sastāva ūdeni piedāvā tikai Viši (Francija) un Japānas kūrorti. Sirds-asinsvadu sistēmas slimību ārstēšanas galvenais komponents ir oglekļa oksīds, balsta-kustību un nervu sistēmas – sērs sērūdeņraža veidā. Lielā minerālvielu un gāzu daudzuma dēļ šie avoti pieder pie visvērtīgākajiem ārstnieciskajiem minerālūdeņiem.

  IMG_5768      DSC_3664

«Dudinces minerālūdens kā Dieva dāvana plūst no zemes dzīlēm, lai mazinātu mūsu sāpes»

Apziņa, ka cilvēks labi jūtas, spēj darīt viņu laimīgu. Kāpēc sev to liegt, turklāt atlikt uz vēlāku laiku?

Kontakti:
Kūrorts Dudince Diamant, Slovākija
Tālr. +421 45 55 02 460
E-pasts: diamant@diamant.sk
www.diamant.sk


Citi ir skatījušies: