Visi Slovākijas kūrorti

Aktuāli

Piedzīvojumu tūrisms – lielisks veids, ...

Interesanti

Virtuālas tūres...

Ceļo

Visi Slovākijas kūrorti

Aicinām uz Slovākiju atpūsties un ārstēties!

Slovākija jau kopš 14. gadsimta ir slavena ar minerālavotiem, kuru kopskaits ir aptuveni 1500. Mēs iesakām šeit ārstēties tiem, kam ir vajadzīga kvalitatīva atpūta un kas augstu vērtē neskartu dabu un klusumu. Turklāt organismu labvēlīgi ietekmē ne vien dziednieciskie ūdeņi, bet arī kalnu gaiss. Savukārt tiem, kas atpūtu nevar iedomāties bez kultūras programmas, šeit ir viss – kafejnīcas un restorāni, deju vakari, starptautiski mūzikas, teātra un kino festivāli, ekskursijas pa viduslaiku pilsētām un pilīm, muzejiem, kā arī sporta aktivitātes.

1500 reģistrētie minerālie un termālie avoti Slovākijā paver plašas iespējas ārstēties un atpūsties. Slovākijā ārstē ne tikai ūdens, bet arī dūņas un lieliskais klimats.

                          11        12

Slovākijas SPA kūrorti ir vairāku veidu: balneoloģiskie, klimatiskie un jaukta tipa. Balneoloģiskie kūrorti ir Bojnice, Brusno, Dudince, Lučki, Pieštani, Sklene Teplice, Smrdaki, Trenčines Teplice, Turčanskas Teplice. Klimatiskie kūrorti atrodas Augstajos Tatros: Štrbske Pleco, Novij Smokoveca, Tatranske Matliare, Štosa. Jaukta tipa kūrorti: Bardejevske Kupele, Nimnica, Raecke Teplice, Čiža. Tiek uzskatīts, ka tie daži no tiem ir līdzvērtīgi  slavenākajiem Eiropas kūrortiem, turklāt ārstēšanās izmaksas Slovākijā ir daudz  zemākas.

     1        6

     7        14

Visi Slovākijas kūrorti vēsturiski vairāk vai mazāk ir saistīti ar dažādu karalisko ģimeņu vizītēm, lai ārstētos slovāku kūrvietās. Mēs esam pārliecināti, ka jūs, kaut reizi pabijuši Slovākijas «ūdeņos», tos «karaliski» novērtēsiet un gribēsiet vēlreiz atgriezties. Turklāt Slovākija ir viesmīlīga valsts ar apbrīnojami labvēlīgu gaisotni.  Ikvienā kūrortā jau otrajā dienā jūs jutīsieties kā mājās – tik tuva ir mūsu valoda, kultūra un paražas.

Slovākijas sanatorijas piedāvā dažādu slimību ārstēšanu un profilaksi:

  • balsta-kustību slimības;
  • sirds-asinsvadu slimības;
  • ādas slimības: psoriāze, atopiskais dermatīts, ekzēma;
  • kuņģa un zarnu trakta slimības;
  • nieru un uroģenitālās sistēmas slimības;
  • sieviešu slimības;
  • elpošanas ceļu slimības un alerģijas;
  • iekšējās sekrēcijas dziedzeru funkciju traucējumi.

Vērsieties pie mums Slovākijā ar jebkuru jautājumu!

Kontakti:
ESPRIT TRAVEL, s. r. o.
Pieštani, Slovākija
Tālr. +421 33 772 11 20
Mob. +421 911 269 082
Skaips: Jana1337
e-pasts: esprit@esprittravel.sk       
www.esprittravel.ru 


Citi ir skatījušies: