Kompleksa ārstēšanās Karlovi Varos Aura Palace Spa & Wellness Hotel 4*

Aktuāli

Atpūta dvēselei un skaistumam...

Interesanti

Stilīga rokassprādze...

Ceļo

Kompleksa ārstēšanās Karlovi Varos Aura Palace Spa & Wellness Hotel 4*

Veselībai!

Karlovi Vari ir populārākais Čehijas kūrorts, kas visā pasaulē ir slavens ar dziednieciskajiem avotiem. Pilsēta atrodas Bohēmijas vēsturiskajā reģionā, gleznainā ielejā, kur satek Ohrže, Rolava un Tepla.
Karlovi Varu dibināšanu saista ar Čehijas karali un Romas imperatoru Kārļa IV, kas esot atklājis karstos minerālavotus. Karlovi Varos ir 13 dziedniecisko avotu, kuru temperatūras amplitūda ir no 39 līdz 73 °C. Vissenākais un karstākais avots ir Vržidlo ar 72°C, kura ūdens zem spiediena šļācas 12 metru augstumā.
Karlovi Varu centrā ir unikāla vieta, kuru svētījusi pati daba un debesis – pie galvenā avota Vržidlo un Sv. Marijas Magdalēnas baroka stila katedrāles atrodas SPA & WELLNESS viesnīca AURA PALACE 4*.
Šo eleganto viesnīcu atklāja 2004. gadā, bet jau pēc trīs gadiem tai tika piešķirts starptautiskais menedžmenta kvalitātes sistēmas sertifikāts ISO, kas garantē AURA PALACE sniegto pakalpojumu kvalitāti.

    a      g

Šeit jūs uzreiz sajutīsiet «genius loci» – vietas gara klātbūtni, kas kā sargeņģelis glabā harmonisko un omulīgo gaisotni, kas tur valda. Arī viesnīcā AURA PALACE jūs visur redzēsiet eņģeļu skulptūras, statuetes un gleznas. Ne velti viesnīcas moto ir «Ar eņģeļa gādību».
AURA PALACE ir moderna SPA viesnīca, kur ir brīnišķīgi apstākļi, lai dzīvotu, atpūtos un ārstētos. Moderna dizaina numuros ir viss komfortablai dzīvošanai – satelīttelevīzija ar kanāliem krievu valodā, bezmaksas Wi-Fi internets, seifs, minibārs, stilīgas mēbeles, kā arī visi piederumi atbilstoši DE LUXE viesnīcu kategorijai.

    petra1      l

Kūrorta galvenais balneoterapeitiskais līdzeklis ir unikālais minerālūdens. Viesnīcas AURA PALACE balneocentrs minerālūdeni procedūrām saņem tieši no termālā avota Vržidlo. Balneocentrs ir mūsdienīgi iekārtots komplekss, kas atrodas divos augšējos stāvos, aprīkots ar jaunākajām iekārtām ārstnieciskām programmām, SPA procedūrām un atjaunojošām ārstnieciskajām metodēm.
Viesnīcas AURA PALACE kompleksajā kūrorta tipa ārstēšanā iekļauta primārā, kontroles un nobeiguma medicīniskā apskate, laboratoriskie izmeklējumi, pēc ārsta norādījuma minerālūdens dzeršanas kūre, 18 procedūras nedēļā, tostarp sestdienā un svētdienā.
Atpūsties un uzņemt enerģiju var wellness centrā, kur ir dažādas saunas un džakuzi baseins, kā arī trenažieru zālē.
Dietoterapija ir neatņemama gremošanas sistēmas un vielmaiņas traucējumu ārstēšanas sastāvdaļa. Ārstnieciskais uzturs atbilst jaunākajiem dietoloģijas sasniegumiem. Viesnīcas AURA PALACE restorāns atrodas divos stāvos, ir arī atsevišķs salons pasākumiem. Restorāna interjers veidots klasiski aristokrātiskā stilā, kas viesiem ļauj ne tikai baudīt maltīti, bet arī patīkami atpūsties mājīgā vidē ar ziediem, gleznām un antikvāriem priekšmetiem.

Laipni lūgti Karlovi Varos!
Aicinām jūs apmesties AURA PALACE SPA & WELLNESS HOTEL 4*!

Vairāk informācijas:
Moravská 2A, 360 01 Karlovy Vary, Czech Republic
Tālr.: +420 353 169 500
E-pasts: hotel@aura-palace.cz
www.aura-palace.ru

Rezervācijas nodaļa

Operator 1

astra12@ck-astra.cz

+420 355 321 413

 

Skype: ckastra12

Operator 2

astra11@ck-astra.cz

+420 355 321 422

 

Skype: ckastra11

Operator 3

astra7@ck-astra.cz

+420 355 321 414

 

Skype: ckastra7

Operator 4

astra14@ck-astra.cz

+420 355 321 421

 

Skype: ckastra14

 

Vairāk par HELENA JUNGMANOVA - TRAVEL AGENCY ASTRA (Incoming Czech – Spa Tūrisma operators)


Citi ir skatījušies: