Izstarot Spēku un Prieku

Aktuāli

Vēlaties skaistus un profesionālus foto...

Interesanti

Rokassprādze no ķēdītes un diegiem...

Ceļo

Izstarot Spēku un Prieku

Tulkojumā no ķīniešu valodas ar Džun Juaņ cigun prakses mērķis nozīmē uzlabot dzīves kvalitāti, vienlaicīgu labsajūtas, svētlaimes un laimes sasniegšanu. Tas apzīmē pašu lielāko laimi, kāda vien ir iespējama. Un šī laimes un labsajūtas pasaule atrodas katrā no mums, mūsu sirdīs. To ir ļoti grūti aprakstīt vārdiem. Un tā jāattīsta sevī arvien spēcīgāka un spēcīgāka neatkarīgi no ārējiem apstākļiem, un, jāprot noturēt sevī šo laimes sajūtu.
Cigun ir māksla, zinātne un prakse, kas ļauj paplašināt mūsu sajūtu orgānu un uztveres kanālu diapazonu, paplašināt mūsu iekšējo pasauli un dziļāk saprast Dzīvi. Gan saprast, un, galvenais arī izmainīt, saskaņā ar mūsu vajadzībām: mainīt slimo stāvokli uz veselo, slikto noskaņojumu uz labo, nepatīkamu darbu uz labu un interesantu, negatīvo domāšanas veidu uz pozitīvo...
Izstarot Spēku un Prieku – vai mēs to varam? Jā! Mums ir sava iekšējā enerģija. Jau pirms 5000 gadiem to aprakstījuši ķīniešu ārsti. Iekšējā enerģija ir arī aizsardzības enerģija. Ķīniešu valodā to sauc par veic-ci. Tai ir trīs slāņi.

  • Pirmais – 2-3 cm no ķermeņa. Fiziskais līmenis. Vada vēdera enerģētiskais centrs.  
  • Otrais – līdz pusmetram no ķermeņa. Dvēseles, emociju līmenis. Vada sirds centrs.
  • Trešais – no diviem metriem parastam cilvēkam līdz desmit metriem cigun meistaram. Dvēseles līmenis. Tas ir mūsu mazais kosmoss, saite ar apkārtējo pasauli un Radītāju. Vada galvas centrs.

Zinātnieki ir izpētījuši vei-ci. Tas sastāv no elektromagnētiskajiem viļņiem, gaismas – redzamās, infrasarkanās un ultravioletās –, ultraskaņas un daudziem citiem starojumiem.

                                                              x
Vei-ci raida informāciju no mūsu organisma, no iekšienes. Ja mūsos ir Miers, Spēks un Prieks, mēs ar to piepildām telpu. Ja naids, dusmas un skaudība – mēs to izstrāvojam visapkārt.

Tas nozīmē, ka jūs varat

  • kļūt par Miera, Spēka un Prieka avotu;
  • tikai ar savu klātbūtni vien sniegt harmoniju apkārtējiem cilvēkiem;
  • nostiprināt savu veselību un ar savu klātbūtni dot to citiem cilvēkiem. 

Jūs to spēsiet. Vajadzīgs tikai Iekšējais Veselums – visu trīs centru saskaņots darbs.
Metodika ir vienkārša, efektīva un droša. Jūs varēsiet sasniegt Iekšējo Veselumu, mieru un nosvērtu ritmu. Regulāri praktizējot Veselumu, jūs nonāksiet pie Enerģijas, Harmonijas un Veselības.
Tikai trīs stundas ilga nodarbība nelielā grupā. Tas ir viss, kas jums vajadzīgs. Bet pēc tam – regulāra prakse mājās. Jau pēc 3-4 nedēļām jaunais stabili ieies jūsu dzīvē. Jūs izstarosiet Spēku un Prieku.

Igors Kudrjavcevs ar to nodarbojas vairāk nekā 10 gadu. Konferencē, kas notika Rīgā 2013. gada 20. oktobrī,  viņa vadītā meistarklase guva kolosālus panākumus (foto –  uzreiz pēc meistarklases!).

           xx
Vada Igors Kudrjavcevs – ārsts ar 30 gadu stāžu, Cigun medicīnas centra dibinātājs Latvijā, Latvijas Austrumu vingrošanas asociācijas prezidents, vairāku Latvijas un citu valstu profesionālo asociāciju biedrs, homeopātijas, ķīniešu medicīnas un praktiskās psiholoģijas speciālists. Verbālās rezonanses metodikas autors.
Ārsta un cigun terapeita (Qigong Health-Coach) privātprakse.

                                                      xxx

Papildu informācija un pieraksts uz nodarbībām pa tālr. +371 29294116
www.iks.lv


Citi ir skatījušies: